Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy Note 4’ün Bükülme Testi Yayınlandı

Galaxy Note 4’ün Bükülme Testi Yayınlandı

PAYLAŞ

iPhone 6 Plus fiyaskosundan sonra diğer markalar cihazlarının testlerini yayınlamaya başladı. Samsung, yeni dev ekranlı amiral gemisi için yayınladığı videoda cihazınızı iPhone 6 Plus ile eşit koşullarda teste soktu. Ebat olarak iPhone 6 Plus’tan biraz daha büyük sayılabilecek olan Galaxy Note 4, kısa bir süre önce sizlerle paylaştığımız Apple test merkezinde yayınlanan video ile aynı koşullarda test ediliyor. Apple test merkezine ilişkin görüntülere iPhone 6 Plus’ın Bükülme İddialarına Apple’dan Cevap Geldi başlığından ulaşabilirsiniz.

iPhone 6 Plus ve Galaxy Note 3 Paramparça Oldu – Video

3 noktadan destek alarak cihazın tam ortasına 25 kg’lık bir basınç uygulanan videoda, insan ağırlığı altında arka cep testi de mevcut. Uzun yıllardır plastik kasalı telefon üreten Samsung, son aylarda cihazlarında metal çerçeve ve magnezyumla güçlendirilmiş bağlantı noktaları kullanımı ön plana çıkarıyor. Videonun yayıncısı ise Samsung’un resmi kanallarından bir tanesi olan SamsungTomorrow.

Videoda dikkat çekilen bir diğer nokta ise Galaxy Note 4 modelinin hafif, ince ama güçlü olduğu yönünde. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz :

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.