Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy Note 8 Kamerası Dünyada Tek!

Galaxy Note 8 Kamerası Dünyada Tek!

PAYLAŞ
Galaxy Note 8 Kamerası

Bugün tanıtılan ve tanıtımı sonrası kamerasıyla dikkat çeken, Galaxy Note 8 kamerası dünyada tek olarak karşımıza çıkıyor! İşte detaylar.

Uzun bir süredir çıkmasını merakla beklediğimiz Samsung Galaxy Note 8 nihayet bugün düzenlenen lansman etkinliği ile beraber karşımıza çıktı. Tanıtılması sonrasında akıllı telefon dünyasında bomba gibi bir etki bırakan Note 8, özellikle kamera konusunda fazlasıyla iddialı. Cihazın donanımsal özelliklerinin yanı sıra kameraya eklenen bir çok özellik, izleyenleri şaşkına çevirdi.

Tanıtımı sırasında kameraya dikkat çekilen cihazın, iki OIS destekli kameraya sahip olması, dünyada bir ilki gerçekleştirmiş oldu.Üst segmentte kendi rakiplerine göre üst düzey donanımlara sahip cihaz, en yakın rakiplerini bile tokatladı diyebiliriz.

Galaxy Note 8 Kamerası Dünyada Tek!

12 Megapiksel çözünürlüğe sahip, f/1.7 diyaframa sahip kameraya, f/2.4 diyafram açıklığına sahip tele foto lens eşlik ediyor. Galaxy Note 8 ile çekilen fotoğraflarda, alan derinliğine dikkat çekilmesi, arkası blur fotoğraflar çekilmeye de yardımcı oluyor. Dual Pixel teknolojisine sahip kamera, 2x optik, 10x dijital zoom’a sahip.

Kamera anlamında sektörde bir çok cihaz dikkat çekiyordu. Note 8’in tanıtımı sonrasında sektördeki bir çok cihazın değeri düşecek gibi görünüyor. Bu durumdan en çokta iPhone serinin pay alacağını söylemek mümkün. Lakin Apple, iPhone 8 ile beraber Samsung’un karşısına farklı özellikler ile çıkmazsa, sektörde durumlar değişebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.