Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy Note Edge Satış Rakamları Açıklandı

Galaxy Note Edge Satış Rakamları Açıklandı

PAYLAŞ

Geçtiğimiz yıl IFA 2014 fuarında duyurulan Galaxy Note Edge’nin satış rakamları açıklandı. Galaxy Note Edge kaç sattı? Galaxy Note Edge modelini kaç kişi satın aldı? gibi sorular böylelikle cevaplanmış oldu. Samsung Galaxy Note Edge modelinin satış rakamları açıklandı.

Yıllardır söylenti şeklinde dile getirilen Samsung’un esnek ve kıvrımlı ekranlı ekranlı telefon yapacak dedikodularına son veren Note Edge modeli, bir süredir piyasada. Ülkemizde de satışa çıkan kıvrımlı ekranlı Galaxy Note Edge modeli, büyük ilgi gördü. İlk etapta sadece deneysel olarak sınırlı sayıda üretileceği söylenen Note Edge, beklenenin üstünde ilgi görünce Samsung üretimine devam etmişti. Hatta bununla da yetinmeyip bu teknolojiyi bir adım ileri taşıyan Samsung, benzer bir ekranla Galaxy S serisine de gireceğini dolaylı yollardan duyurmuştu. Geçtiğimiz hafta Galaxy S Edge modeliyle ilgili Samsung İki Tarafı Kavisli Ekran Patentini Aldı başlığında sizleri bilgilendirmiştik.

Önümüzdeki günlerde düzenlenecek olan MWC 2015‘te Samsung’un Galaxy S6 modeline ek olarak Galaxy S Edge modelini, iki tarafı kavisli ekranla duyurması bekleniyor. Şimdi asıl konumuz olan Galaxy Note Edge’nin satış rakamlarına gelelim.

galaxy-note-edge-kac-satti

Sadece 6 aylık bir süre içerisinde Samsung Galaxy Note Edge modeli, dünya genelinde 630.000’den fazla satmayı başardı. Diğer popüler cihazlarla karşılaştırılınca bu rakam biraz az görünebilir. Ancak dev ekranı sebebiyle daha kısıtlı bir kitleye yönelik olduğunu hatırlatmakta fayda var. Yani Galaxy Note Edge, zoru başarmış görünüyor. Kıvrımlı ekran teknolojisini, önümüzdeki dönemlerde çok daha fazla sayıda akıllı telefonda ve tablet bilgisayarda göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.