Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy Note Edge Satışa Çıkıyor

Galaxy Note Edge Satışa Çıkıyor

PAYLAŞ

IFA’da karşımıza çıkan Galaxy Note Edge, kıvrımlı ekranı ile teknoloji basınının göz bebeği olmuştu. Uzun yıllardır söylentileri dolaşan kıvrımlı ekranlı telefon kavramının vücut bulmuş hali olan Galaxy Note Edge, bu ay sonunda sadece bir ülkede satışa çıkacak.

Deneysel olarak tanımlayabileceğimiz cihaz henüz tam anlamıyla küresel bir satış başarısı hedeflemiyor. Akıllı telefon pazarında kabul görmüş modellerden farklı bir özellik sunan cihazın az sayıda üretildiğini ve az sayıda satılacağını biliyoruz. Samsung, Galaxy Note Edge için 1 milyon satış rakamı hedeflediğini belirtiyor. Cihazın fiyatının ne olacağı konusunda net bir bilgi yer almazken, standart Note 4’ten daha pahalı olacağı tahmin ediliyor. Galaxy Note 4 ile aynı teknik özelliklere sahip olan Galaxy Note Edge, bu ay sonunda sadece Japonya’da satışa çıkacak.

samsung-galaxy-note-edge-ne-zaman-satilacak

Galaxy Note Edge’nin Dudak Uçuklatan Fiyatı

Japonya’da operatörler aracılığı ile satışa çıkacak olan Galaxy Note Edge’nin küresel pazarda 2015 yılında satışa çıkacağı söyleniyor. NTT DoCoMo ve KDDI operatörleri aracılığı ile satışa çıkacak olan cihazın ülkemize gelip gelmeyeceği henüz bilinmiyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.