Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy S Edge Modeli MWC 2015’te Duyurulacak!

Galaxy S Edge Modeli MWC 2015’te Duyurulacak!

PAYLAŞ

Samsung’un beklenen yeni kavisli ekrana sahip modeli Galaxy S Edge ne zaman çıkacak sorusu yani çıkış tarihi cevap buldu. Samsung Galaxy Unpacked 2015 etkinliğinde Galaxy S Edge modeli duyurulacak. Beklenen tarih ise 1 Mart 2015. Şimdi Galaxy S Edge’nin detaylarına geçelim.

Galaxy S Edge modelini ilgilen patent haberini dün Samsung İki Tarafı Kavisli Ekran Patentini Aldı başlığında sizlere aktarmıştık. O haberdeki görsellerde Samsung’un iki tarafıda eğimli (kavisli) ekran üzerinde çalıştığı doğrulanmıştı. Dün ortaya çıkan Samsung Galaxy Unpacked 2015 etkinliği davetiyesiyle de bu haber tamamen doğrulanmış oldu. Yani Galaxy S Edge modeli gümbür gümbür geliyor. Galaxy S Edge ne zaman duyurulacak diyenler için tarih belli : 1 Mart 2015

Galaxy Note  Edge modeliyle kavisli ekranı satışa sunan Samsung, o cihazda sadece tek tarafı eğimli bir ekran sunmuştu. Cihazın sağ tarafında bulunan ekrana çeşitli uygulamalar atamak ve kısayollar oluşturmak mümkün oluyordu. Ayrıca bildirimleri ve saati orada görmek pil tasarrufu sağlıyordu. Şimdi ise Galaxy S Edge modelinde iki tarafı kavisli yaparak daha fazla kullanım zenginliği sunulması mümkün olacak. Galaxy S Edge modeli davetiye görseli biraz gizemli ancak daha anlamlı hale gelmesi için şöyle bakabilirsiniz. :

samsung-galaxy-s-edge-davetiye-fotografi-2

Galaxy S Edge Teknik Özellikleri Ne Olacak?

Galaxy S Edge modelinin teknik özellikleri, Galaxy S6 modeli ile oldukça benzer olacak. Snapdragon 810 veya Exynos 7420 işlemci, 3 GB sistem belleği gibi özellikler ile Galaxy S Edge modeli, tıpkı Note Edge modelinde olduğu gibi premium bir akıllı telefon olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.