Ana sayfa Editörden Galaxy S3’e Android 4.3 Güncelleştirmesi Yayınlandı

Galaxy S3’e Android 4.3 Güncelleştirmesi Yayınlandı

PAYLAŞ

Samsung’un eski amiral gemilerinden Galaxy S3’e Android 4.3 güncellemesi tekrar duyuruldu. Daha önce duyurulan ancak cihazda çok fazla soruna yol açan Android 4.3 güncelletirmesindeki sorunlar Samsung tarafından giderildi.

Kısa bir süre önce yayınlanan güncelleştirme OTA ve Kies üzerinden yüklenebiliyor. Eğer cihazınız sizi güncelleştirme için uyarmadıysa, Ayarlar > Cihaz Hakkında > Yazılım Güncelleştirmeleri bölümünden güncelleştirmeyi sorgulayabilirsiniz. Bu şekilde de güncelleştirmeyi göremiyorsanız, ODIN üzerinden Galaxy S3’e Android 4.3 güncelleştirmesi yüklenebiliyor.

Güncelleştirmenin kısa bir süre sonra Türkiye’de yayınlanması bekleniyor çünkü yine bugün duyurduğumuz Galaxy Note 3 Güncellendi İşte Detaylar güncelleştirmesi de ülkemizde duyurulmuş değil.

Android 4.3’e bu kadar geç kavuşan Galaxy S3’e resmi yollardan Android 4.4 KitKat güncelleştirmesi verilmesi bu gelişmeyle birlikte artık beklenmiyor. Çünkü kullanıcılar güncelleştirmenin bu kadar gecikmesi sebebiyle Samsung’un direkt olarak Android 4.4 KitKat yayınlayacağını düşünüyordu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.