Ana sayfa Android Galaxy S4 için Android 5.0 Lollipop Videosu Yayınlandı

Galaxy S4 için Android 5.0 Lollipop Videosu Yayınlandı

PAYLAŞ

Yeni Android sürümü Android 5.0 Lollipop için belirlenen takvimlere gittikçe yaklaşıyoruz. Üreticiler, modelleri için çeşitli sözler verdi ancak Samsung bu sefer güncelleme konusunda tüm üreticilerden daha sıkı çalışıyor gibi görünüyor. SamMobile tarafından yayınlanan yeni bir videoda, Galaxy S4 modelinin Android 5.0 sürümünü nasıl çalıştırdığını görebiliyoruz. Detaylara geçmeden önce Android L Nedir? Android L Ne İşe Yarar? başlıklı yazımıza göz atmak isteyebilirsiniz.

Kısa bir süre önce Galaxy S5 için benzer bir video yayınlanmıştı. Şu an hala Galaxy S serisinin amiral gemisi konumunda olan S5 modelinin Android 5.0‘ı nasıl çalıştırdığını Galaxy S5’e Android 5.0 Yüklendi – Video buradan görüntüleyebilirsiniz.

Şimdiye kadar sürekli eleştirilen TouchWiz arayüzünün meşhur hantallığı bize göre azalmış yani Android 5.0, Samsung cihazlara yaramış görünüyor. Üstelik şu an Android 5.0 sürümün halen daha tüm hataları giderilmiş ve kullanıma hazır değil. Örneğin aşağıda izleyeceğiniz Galaxy S4 videosunda cihazın Wi-fi’ının hala stabil çalışmadığı söyleniyor. Yani optimizasyon konusunda son adımlar atılmış değil. Ancak genel hatlar itibariyle geçişler ve arayüz kullanımının hızlandığını söylemek mümkün.

Samsung Galaxy S4 için Android 5.0 Lollipop güncelleştirmesi 2015 yılının ilk çeyreğinde bekleniyor. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz. İyi seyirler.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.