Ana sayfa Android Galaxy S5 için Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Avrupa’ya Geliyor

Galaxy S5 için Android 5.0 Lollipop Güncellemesi Avrupa’ya Geliyor

PAYLAŞ
Galaxy S5 için Android 5.0 Lollipop

Bilindiği gibi çok beklenen Galaxy S5 için Android 5.0 Lollipop güncellemesi yayınlandı ve Samsung telefonlara da bir ay önce Polonya ve Güney Kore bölgelerinde gelmişti. Şimdi de git gide açılmaya başlıyor ve sırada İspanya var. Güney Kore’de yayınlanan Android 5.0 güncellemesi ile ilgili habere Galaxy S5 için Android 5.0 Dağıtılmaya Başlandı başlığından ulaşabilirsiniz.

Android-5.0-Lollipop-Galaxy-S5-icin-Avrupa'ya-Geliyor

Galaxy S5 için Android 5.0 Lollipop Türkiye’ye Gelecek mi?

Haberin bizi ilgilendiren kısmı ise Türkiye tabii ki. İspanya’ya geldiğine göre, önümüzdeki birkaç hafta içinde diğer Avrupa ülkelerinin de Android 5.0 Lollipop ile tanışacağını rahatlıkla söyleyebiliriz. Eğer beklemeden Galaxy S5 için Android 5.0 Lollipop güncelleştirmesini almak istiyorsanız ve cihazınızın model kodu SM-G900F Galaxy S5 ise İspanya’da yayınlanan Android 5.0 güncellemsini Odin yardımıyla cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Android 5.0 Lollipop güncellemesi ile Galaxy S5 telefonlara yenilenmiş TouchWiz arayüz ile birlikte yeni ekran kilidi ve kart uyarıları, öncelik modu, clipboard aracı ve parmak izli ekran kilidi geliyor. Tabii bu özelliklerin yanı sıra Android 5.0’ın içinde gelen diğer özellikleri unutmamak gerke.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.