Ana sayfa Android Galaxy S5’e Android 5.0 Yüklendi – Video

Galaxy S5’e Android 5.0 Yüklendi – Video

PAYLAŞ

Android’in yeni sürümü Android 5.0 Lollipop güncelleştirmeleri yaklaşıyor. Ülkemizde çok sayıda kullanıcısı olan Galaxy S5‘in yeni bir videosu ortaya çıktı. Bu videoda Galaxy S5, Android 5.0 çalıştırırken görüntüleniyor. Sammobile tarafından yayınlanan video ve ekran görüntülerinde TouchWiz arayüzüne giydirilmiş Android 5.0’ı görmek mümkün.

Öncelikle Galaxy S5’in Android 5.0 ile çok hızlı çalıştığı bizim dikkatimizi çekti. Zaten her sürümde biraz daha hızlanan Android, Samsung’un kendi arayüzüne entegre etme çalışmaları sonucunda da hızını korumayı başarmış. Çoğunlukla Samsung kullanıcılarının şikayet ettiği arayüz yavaşlığı sorunu, Android 5.0 ile ortadan kalkacak gibi görünüyor.

samsung-galaxy-s5-android-5-0-lollipop-5

Hantal TouchWiz arayüzünün daha sadeleştirildiğini videoya bakarak söylemek mümkün. Samsung, kendi arayüzünü biraz daha sade Android arayüzüne benzetme yoluna gitmiş ve bizce iyide yapmış.

samsung-galaxy-s5-android-5-0-lollipop-4

Samsung Galaxy S5 için Android 5.0 Lollipop güncelleştirmesinin 2014 yılı bitmeden yayınlanacağı belirtiliyor ancak bu tarihe ülkemiz dahil mi değil mi orası henüz kesin değil. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.