Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy S6 Edge Plus’ın Özellikleri Sızdı

Galaxy S6 Edge Plus’ın Özellikleri Sızdı

PAYLAŞ

Gün geçmesin ki, Samsung’un bir akıllısı daha sızmış olmasın. Sizler de görüyorsunuz ki, neredeyse her gün bir sızıntı haberi yapıyoruz. İddialara göre S6 Edge çıktıktan sonra Edge’den de büyük bir modelin geleceği konuşuluyordu ve iddialar sızıntılar ile doğru çıktı diyebiliriz. Samsung’un çoğu sızıntısının da doğru çıktığını hepimiz biliyoruz.

Sammobile’ın aktardığı sızıntıya göre Project Zero 2 kod adlı S6 Edge Plus’ın 5.7 inç ekranının iki yanının da kavisli olacağı belirtiliyor. Boyutsal olarak mm hesabı ile daha büyük olan S6 Edge Plus, Edge’e göre 9 mm daha uzun ve 3 mm daha geniş olacak.

3.000 mAh pil kapasitesi, 16 MP arka kamera, 5 MP ön kamera, Snapdragon 808 işlemci ile gelmesi beklenen S6 Edge Plus’ın birçok teknik özelliği Edge ile aynı olacak. Bu konuda kullanıcıların kafasının karışacağını tahmin ediyoruz. Eylül ayında düzenlenecek olan Berlin’deki IFA fuarında tanıtılması beklenen cihazın takipçisi olacağız. Peki, sizler Samsung’un çok akıllı telefon çıkarması hakkında ne düşünüyorsunuz?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.