Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy S6’nın Kılıfları Ortaya Çıktı

Galaxy S6’nın Kılıfları Ortaya Çıktı

PAYLAŞ

Samsung Galaxy S6 hakkındaki gelişmelere bir yenisi daha eklendi. Galaxy S6’ya ait olan kılıfların fotoğrafları ortaya çıktı. Kılıf yapımcıları için hazırlanan şemaların da ortaya çıktığını belirtelim. Galaxy S6 kılıflarına bakarak, cihazın nasıl bir tasarıma sahip olduğunu yorumlayabiliyoruz.

Galaxy S6 modeli, aşağıdaki fotoğraflardan da görebileceğiniz gibi bir önceki modele göre daha büyük ve daha ince. Galaxy S5 modeline göre Galaxy S6, 1 mm daha ince ve biraz daha uzun. İnceliğin sebebi metal kasaya geçiş olabilir. Artık bu sene Galaxy S6’da metal kasayı görebileceğiz gibi duruyor. Cihazın genel tuş tasarımında bir değişiklik olmamış. Ses açıp kapatma tuşları sol tarafta, güç butonu ise sağ tarafta yer alıyor. Kamera kısmında ise bir farklılık söz konusu.

Önceki Galaxy modellerine göre çok daha büyük ve sol tarafa taşınmış bir kamerayı görüyoruz. Bu kameranın 20.7 megapiksel olacağı tahmin ediliyor. Ancak yine de bu büyüklüğün tek sebebi kamera değil. Kameranın yanında Galaxy S5’te olduğu gibi çift tonlu LED flaş ve nabız ölçer sensörün olacağı kesin.

Galaxy S6 tasarımı bize biraz daha köşeli göründü. Bu köşeli yapı da aslında metal kasayı işaret eden tasarımsal detaylardan. Çünkü Samsung, 2014 yılında duyurduğu tüm metal kasalı telefonlarında köşeli yapıyı tercih etmişti. Galaxy S6’nın kılıf fotoğraflarına ve tasarımsal şablonuna aşağıdan ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.