Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy S6’nın Metal Gövdesi Görüldü

Galaxy S6’nın Metal Gövdesi Görüldü

PAYLAŞ

Merakla beklenen Samsung Galaxy S6’nın metal kasası tekrar göründü. MWC 2015‘te duyurulacak olan Samsung Galaxy S6, metal kasasıyla ortaya çıktı. Galaxy S6, iPhone 6’ya benzeyecek gibi görünüyor. Galaxy S6 nasıl olacak? sorusu cevaplanmış oldu.

Daha önce çeşitli yayın kuruluşları tarafından Samsung Galaxy S6‘nın önemli bir tasarım değişikliğine gideceği söylenmişti. Samsung’un Galaxy S serisi için bir süredir takip ettiği tasarım anlayışı çok fazla eleştiri almıştı. Dolayısıyla Galaxy S6’da tasarımın değişmesi şaşılacak bir şey değil. Ancak asıl enteresan olan şey, aşağıdaki fotoğraflardan da görebileceğiniz gibi Galaxy S6’nın metal kasası, iPhone 6 ile büyük benzerlik taşıyor.

Metal Kasalı Galaxy S6’nın Fotoğrafları başlığında daha önce Galaxy S6’nın ilk fotoğraflarını sizlere aktarmıştık. Bu sefer ortaya çıkan fotoğraflar, önceki fotoğraflarla pek benzeşmiyor. Aşağıda, Samsung Galaxy S6’nın metal kasasına ait fotoğrafları görebilirsiniz. Yani artık cihazın tasarımı ne olursa olsun, Galaxy S6 metal kasalı olacak.

Bir süredir Samsung ve Apple çekişmesi sadece satış rakamları üzerinden oluyordu. Önceki yıllarda olduğu gibi patent davalarına son dönemlerde pek rastlamıyoruz. Ancak eğer aşağıdaki fotoğrafların Galaxy S6 modeline ait olduğu kesinleşirse, Apple ve Samsung’u yeni davalar bekleyecek gibi görünüyor.

Yukarıdaki fotoğraflardan da görebileceğiniz gibi Samsung Galaxy S6, iPhone 6 ile önemli benzerlikler taşıyor. Ovalleştirilmiş köşeler ve alüminyum gövde, iPhone 6’yı son derece fazla anımsatıyor. MWC 2015’te, Samsung Galaxy S6’yı görmek için sabırsızlanıyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.