Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy S7 Edge ile Kaydedilen Slow-Motion Video Yayınlandı

Galaxy S7 Edge ile Kaydedilen Slow-Motion Video Yayınlandı

PAYLAŞ

Geçtiğimiz günler de Samsung tarafından tanıtılan ve kamerası oldukça övülen Galaxy S7 Edge ile Kaydedilen Slow-Motion Video Yayınlandı

Samsung’un geçtiğimiz hafta tanıttığı Galaxy S7 serisi modellerinden, Samsung Galaxy S7 Edge ile çekilen bir video, Samsung’un kamera konusundaki iddialarını doğrulamış oldu. Samsung’un yeni amiral gemisi diyebileceğimiz cihazları Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 edge, geçtiğimiz günlerde MWC 2016 ‘da tanıtılmış, Samsung kamera konusunda kendini baya bir övmüştü. LG G5 ile Samsung S7 cihazlarının kıyasıya mücadelesi bu kongrede verildi. Slow Motion çekim konusunda kendine oldukça fazla güvenen Samsung, Galaxy S7 edge ile çekilen bir videoyla karşımıza çıktı.

Youtube üzerinden paylaşılan ve Galaxy S7 edge’in slow-motion kamerası ile çekilen 240 fps slow-motion videoyu izleyenler, Samsung’un övgüyü hak ettiğini düşünebilir. Kamera konusunda bu yıl oldukça iddialı olan Samsung’un özellikle Slow motion video konusunda rakipsiz olduğunu söyleyebiliriz. EuroTech isimli Youtube kanalının yayınladığı videoda, bir bebek sallanırken, saniye başına 240 fps ile kaydedilen bu slow-motion video izleyenlerin dikkatini çekiyor. Sanki profesyonel bir kamera ile çekilmiş gibi görünen bu slow-motion video, Samsung’un bu konuda ne kadar iddialı olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. İşte youtube üzerinden EuroTech isimli kanalın paylaştığı o video.

Videoyu izlediyseniz, özellikle kamera konusuna önem veriyorsanız, Samsung’un S7 modellerini seçmenizin en doğru karar olacağını düşünebilirsiniz. Ancak erken davranmayıp diğer cihazlarla çekilen görüntüleri de beklerseniz, daha iyi bir sonuca ulaşacağınız aşikar.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.