Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy S7 Kamerası Kronik Sorunlu Çıktı!

Galaxy S7 Kamerası Kronik Sorunlu Çıktı!

PAYLAŞ

Bu yılın en iddialı cihazlarından olan Samsung Galaxy S7 Kamerası Kronik Sorunlu Çıktı! Bir çok kullanıcı cihazda meydana gelen sorundan şikayetçi.

Samsung’un 2016 yılı için akıllı telefon pazarına sunduğu yeni amiral gemi modeli Galaxy S7’de Slow Motion Video Sorunu Ortaya çıktı. Bu zamana kadar Samsung’un kamerası ile oldukça fazla reklam yaptığı akıllı telefon, geçtiğimiz günler de Reddit üzerinden açılan konular da dile getirildi.

Bir çok kullanıcı Galaxy S7 ve S7 Edge kullanımını sıkıntısız bir şekilde sürdürürken, bir çok kullanıcı da açtığı konuda iki model de sorunların olduğunu belirtti. Özellikle de şikayetlerin Galaxy S7‘den yana geldiğini belirterek, bu konuyu birazcık açalım. Samsung gerek ilk tanıtımında, gerekse cihazın reklamlarında kamerayı ön planda tuttu. Hatta Slow Motion’da gerçekten de başarılı olduğunu öne sürdü. Geçtiğimiz gün, paylaşılan bir video da slow motion – ağır çekim modunda cihazın teknik sorunlarından veya yazılımdan kaynaklı gecikmelerin yaşandığı ortaya çıkarıldı.

Galaxy S7 Kamerası Kronik Sorunlu

Galaxy S7 Kamerası Kronik Sorunlu Çıktı!

Reddit’te bir kullanıcının açmış olduğu konu sonrasında bir çok Galaxy S7 sahibi deneme yaptığını ve bu sorunun kendilerinde de olduğunu ifade etti. Kronik bir sorun olarak S7 kullanıcılarının karşısına çıkan bu gecikme, donma sorunu karşısında Samsung ise sessizliğini koruyor. Video da izlediğiniz üzere Slow MotionAğır çekim modunda bir süre sonunda videoda gecikmelerin yaşandığı görülüyor. Exynos işlemciye sahip modellerden ziya de daha çok Qualcomm’un en yeni ve gelişmiş işlemcisi Snapdragon 820’de ortaya çıkan bu soruna çözüm gelmezse, satışları olumsuz etkileyebilir.

Türkiye de satışa sunulan cihazların tümün de Exynos işlemci kullanıldığı için bu sorunu ülkemizde ki cihazlar da görülmeyebilir. Ancak yurtdışından telefon getirenlerin bir daha düşünmesi gerektiğini hatırlatalım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.