Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy S7’den İlk Görüntüler!

Galaxy S7’den İlk Görüntüler!

PAYLAŞ
galaxy-s7den-ilk-goruntuler

Güney Koreli popüler akıllı telefon üreticisi Samsung’un önümüzdeki Mart ayında tanıtacağı yeni amiral gemisi Galaxy S7’den sızıntılar gelmeye devam ediyor. Galaxy S7’nin tanıtım tarihinin yaklaşması ile sızıntıların sayısı da giderek artıyor. Galaxy S7’den gelen son sızıntılarla birlikte Samsung’un yeni amiral gemisinde yer vereceği bazı teknik özellikler belli oldu. İşte o teknik özellikler.

Daha önce elde edilen sızıntılar ve gelen bilgilere göre Samsung, Galaxy S7 modelinde en az iki ekran boyutuna yer verecek. Bu ekran boyutlarının sayısı 3’ü de bulabilir. Fakat elde edilen en kesin bilgilere göre en az iki ekran boyutu ile gelecek olan Galaxy S7’nin büyük ekranlı modeli olacak olan 5,7 inç’lik modelin teknik detayları belli oldu.

Galaxy S7’nin 5,7 inç’lik modelinde Qualcomm tarafından üretilen Snapdragon 820 işlemcisine yer verecek olan Samsung, aynı zamanda bu modelinde 12,2 megapiksel arka kameraya verecek. Galaxy S7’de kullanılacak yeni sensörün Samsung’un halihazırda piyasada bulunmakta olan 16 megapiksel’lik modellerine kıyasla daha büyük olduğu bilgisi de gelen sızıntılar arasında. Galaxy S7’nin ön tarafında ise 5 megapiksel’lik bir kameraya yer verilecek. Samsung’un Galaxy S7 gibi bir amiral gemisinde neden bu kadar düşük bir kamera kullandığına dair kesin bir fikrimiz olmasa da Samsung’un Unpacked etkinliğinde tanıtacağı Galaxy S7’de çok daha kaliteli bir ön kameraya yer verilmesini umuyoruz.

Sızdırılan ekran görüntüsü ile elde ettiğiniz diğer detaylar ise cihazın 4 GB Ram ve Quad HD ekrana sahip olduğu bilgisi. Şimdilik Galaxy S7’den gelen bilgiler bunlarla sınırlı olmakla birlikte bu bilgilerin kesinliği hakkında net bir bilgi bulunmamaktadır. En net bilgileri Samsung’un önümüzdeki aylarda düzenleyeceği Unpacked etkinliğinde ilk ağızdan duyacağız.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.