Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy S7’nin En Net Görüntüleri Ortaya Çıktı!

Galaxy S7’nin En Net Görüntüleri Ortaya Çıktı!

PAYLAŞ

Güney Koreli üretici Samsung’un önümüzdeki aylarda tanıtacağı yeni amiral gemisi Galaxy S7’den en net görüntülen gelmeye başladı. Bugüne kadar sızdırılan bilgiler sonucunda bilgisayar ortamında birebir olarak modellenen Galaxy S7 işte bu şekilde görünecek!

Bildiğiniz gibi Samsung, önümüzdeki Mart ayında düzenleyeceği UnPacked etkinliği kapsamında yeni amiral gemisi Galaxy S7 modelini tanıtacak. Büyük merakla tanıtılması beklenen Galaxy S7’nin dış görünüşü ve donanımı hakkında günümüze kadar birçok sızıntı gündemde yer aldı. Bu sızıntılar doğrultusunda Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S7 hakkında birçok fikre sahip olduk.

Galaxy S7’nin kalbinde büyük ihtimalle Snapdragon 820 veya Exynos 8890 yonga seti yatacak. Bu iki yonga seti arasındaki seçimi Snapdragon 820’nin performansı belirleyecek. Isınma sorunları ile adını duyuran Snapdragon 820’nin biraz şansa ihtiyacı olacak.

Galaxy S7 beraberinde 32 GB depolama ve 4 GB RAM sunacak. Galaxy S6 ile microSD’den vazgeçen Samsung, yeni amiral gemisi modelinde bu kararından döndü ve Galaxy S7’de microSD kart girişine yer vermeye karar verdi.

2K çözünürlüklü ekran, parmak izi okuyucu ve iris tarayıcı ile birlikte geleceği kesinleşen Galaxy S7’den gelen en yeni sızıntılar sonrası su geçirmez özelliğe de sahip olacağı ortaya çıkmıştı.

Galaxy S6 ile hemen hemen aynı tasarıma sahip olması beklenen Galaxy S7’nin sıza tasarım fotoğrafları doğrultusunda bilgisayar ortamında hazırlanan render’ına baktığımız zaman Samsung’un yeni amiral gemisinin Galaxy S6’dan fazla farkının olmadığını görüyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.