Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy S8 Çıkış Tarihi Ertelenebilir!

Galaxy S8 Çıkış Tarihi Ertelenebilir!

PAYLAŞ
Galaxy S8 Çıkış Tarihi Ertelenebilir

Sektörün en merak edilen akıllı telefon modellerinden Galaxy S8 hakkında yeni sızıntılar ortaya çıktı. Samsung Galaxy S8 Çıkış Tarihi Ertelenebilir. İşte detaylar.

Note 7 faciası sonrasında S7 modelleri üzerine düşen Samsung modeller ile ilgili güncellemelere de önem verdi. Ancak Samsung tarafında tekrar bir yükseliş yaşanması için Galaxy S8’in tanıtılması bekleniyor. Samsung yeni akıllı telefonu Galaxy S8’de bir çok atağı karşımıza çıkaracak. Özellikle de akıllı asistan konusunda büyük yenilikler karşımıza çıkacak.

Üst düzey yapay zekaya sahip olması beklenen Samsung Bixby’nin Siri karşınsında durabilmesi için, büyük farklılıklarla kullanıcılara sunulması bekleniyor. Durum böyle olunca da Samsung’da aşırı yük bulunuyor. Apple’ın Siri’sine karşı Samsung tarafından çıkarılacak olan Bixby, sektörde büyük bir etki yaratabilir. Samsung, yeni akıllı telefonuna büyük yenilikler getirmeyi planlıyor.

Galaxy S8 Çıkış Tarihi Ertelenebilir!

Yapay zekayı kullanıcılara daha da aktif kullandırmak amacıyla Galaxy S8’de asistan tuşu yer alabilir! Siri ile arasında en büyük farklılık da bu olabilir. Samsung yeni akıllı telefon modelinde asistan tuşuna yer verirse sektörde durumlar bir nebze olsun değişebilir. Durum böyle olunca Samsung Galaxy S8 Çıkış Tarihi Ertelenebilir.

Yeni cihazını daha da üst düzey özelliklerle sunmak isteyen şirket, yeni cihazını Şubat ayında düzenlenecek MWC 2017’de değil de Nisan ayında tanıtabilir. Bu konuda Samsung tarafından herhangi bir açıklama yapılmamış olsa da, sektörde büyük rekabetin olacağı bir dönem bizleri bekliyor olacak. Apple, yeni akıllı telefon modeli iPhone 8’i tanıtırsa, Galaxy S8 ile arasında büyük bir rekabet dönebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.