Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy S8 için Yüzde 50 indirim!

Galaxy S8 için Yüzde 50 indirim!

PAYLAŞ
Galaxy S8 için Yüzde 50 indirim

Note 7’den dolayı şirket içerisinde yaşanan kriz sonrasında Samsung bu krizden etkilenen kullanıcılarına özel Galaxy S8 için Yüzde 50 indirim yapacak.

Samsung Note 7 krizi sonrasında kullanıcılarını memnun etmek için bir çok yol denedi. Bu yollar arasında en dikkat çekecek olanı ise Note 7 satın almış kullanıcılara Galaxy S8 için Yüzde 50 indirim müjdesi.

Samsung cephesinde biliyorsunuz ki uzun zamandır Note 7 krizi yaşanıyor. Cihaz satış patlaması yaşadığı için, bataryasındaki sorun sebebiyle Samsugn tarafından geri toplanması da bir hayli uzun sürdü. Note 7 cihazların toplanması için havaalanlarına dahi standlar kuruldu. Samsung kullanıcılarını memnun etmek için elinden geleni yaparken bir haber daha geldi. Note 7 modelini almış kullanıcılar için Samsung büyük indirim müjdesini verdi.

Galaxy S8 için Yüzde 50 indirim!

Henüz daha kriz bitmemişken Samsung CEO’su ve üst düzey yetkililer kullanıcıların bu konuda telaşlanmaması gerektiğine dair açıklama yaptı. Samsung CEO’su geçtiğimiz günler de basın mensupları önünde Samsung kullanıcılarından özür dilemiş, hatalarını telafi edeceklerini bildirmişti. Şirket daha sonrasında bir çok uygulamayı faaliyete koydu.

Bu cömert davranış sonrasında bir müjdeli haber daha verildi. Galaxy S8 için Yüzde 50 indirim kullanıcılara sunulacak. Cihaz çıktığında Note 7’yi satın almış olan kullanıcılar indirimli fiyat üzerinden satın almış olacak.

Galaxy S8 için Yüzde 50 indirim

Samsung tarafından yapılan açıklamaya baktığımız aman Galaxy Note 7 kullanıcılarını kapsayan yükseltme programı, resmi olarak duyurulmuş oldu. Güney Kore için duyurulan yükseltme programı ilerleyen günler de Note 7’nin satıldığı tüm ülkelere yayılacak gibi görünüyor. Note 7 alarak patlama konusunda mağdur olmuş kullanıcılardan ziyade, tüm Note 7 satın alan kişilere bu tarz bir kampanya yapılması oldukça iyi olmuş.

Üstelik Samsung ayrıca, Note 7 cihazını Galaxy S7 veya Galaxy S7 edge modelleriyle değiştirenlere de bu kampanyanın aktif edileceği müjdesini verdi. Note 7 modeli ile hisselerinde düşüş yaşayan ancak buna rağmen kullanıcı odaklı yanaşan Samsung’u yerinde davranışından dolayı tebrik ediyoruz. Her ne kadar piyasa da hala Note 7 cihazını elinde bulunduranların sayısı fazla olsa da, bu müjdeli haber ile beraber bir çok kullanıcı kampanyaya katılmak isteyecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.