Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy S8 Özellikleri Sızdı!

Galaxy S8 Özellikleri Sızdı!

PAYLAŞ
Galaxy S8 Özellikleri Sızdı!

Note 7 krizi ile Samsung’un daha da yoğun çalıştığı yeni nesil cihazı Samsung Galaxy S8 Özellikleri Sızdı! İşte Galaxy S8 özellikleri ve detaylar.

Samsung’un Galaxy S8 modeline dair sızıntılar Çinli kaynaklar da ve popüler akıllı telefon sitesinde yer aldı. Galaxy S8 nasıl olacak, Galaxy S8 özellikleri, Galaxy S8 fiyatı ne olacak gibi bir çok soru kullanıcılar tarafından soruluyordu.

Samsung Galaxy S8’in özellikleri internete sızdırıldı. Merak edenler için Samsung Galaxy S8’in sızdırılan özelliklerini sunuyoruz. Note 7 ile beraber büyük bir kriz yaşayan ve bu krizin hisselerine de vurduğu Samsung, S7 modeline yoğunlaşmıştı.

Galaxy S8 Özellikleri Sızdı!

Samsung’un S7 modelinin satışını arttırmaya yönelik çalışmalar da arka arkaya gelmişti. Samsung’un bu çalışmaları krizi bir nebze olsun düşürse de kullanıcıların güveni sarsıldığı için toparlamak pek mümkün olmadı.

Samsung yeni amiral gemisi Galaxy S8 modeli için yoğun tempoyla çalışmalarını yürütüyor. Bu konuda büyük adımlar atan firma, Note 7’de yaşanan krizi atlatmak adına daha güçlü ve daha farklı bir tasarıma sahip olacak Galaxy S8 modelini tanıtacak.

Galaxy S8 Teknik Özellikleri

PhoneArena’da yer alan habere göre S8 modelinde bir çok değişiklik yapılacak. Özellikle de batarya konusunda büyük bir AR-GE çalışması yapılıyor. Samsung bir süredir 4K ekran üzerine çalışmalar yapıyordu. Bu çalışmalar nihayet S8 modeline yansıyacak.

4K Ekranlı 5.5 inç AMOLED ekrana sahip olması planlanan S8, kullanıcıların yüzünü güldürecek. Ayrıca 4K Ekranın VR ile buluşması da sürpriz bir gelişme olabilir.

samsung

Galaxy S8 için sızıntılara baktığımız zaman şu anda yayınlananlara göre 2 farklı Galaxy S8 modeli karşımıza çıkacak. Bunların farkları ise işlemci tarafında olacak. Bunlardan bir tanesinde Snapdragon 830 kullanılırken diğerinde Exynos 8895 kullanıcıların karşısına çıkacak. Samsung tarafında herhangi bir açıklama yapılmamışken yeni cihazda 8GB RAM’de muhtemel özellikler arasında.

Note 7 modeli sonrasında Samsung’un büyük bir kriz içerisinde olduğunu biliyoruz. Bu krizin ardından henüz çok fazla zaman geçmemesine rağmen Samsung büyük hamleler yapabilir. Yeni nesil akıllı telefon modeli ve aynı zamanda yeni amiral gemisi Galaxy S8’e yenilikler gelebilir. AR-GE’ye sağlam yatırım yapan Samsung’un ilerleyen günlerde açıklama yapacağı söylentiler arasında. Ancak şimdilik sızıntılara bakılırsa Galaxy S8 özellikleri ile oldukça çok konuşulacak. Bir çok kullanıcı da bu özellikleri beğenerek cihazı satın alacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.