Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy S8 SPen ile Gelebilir!

Galaxy S8 SPen ile Gelebilir!

PAYLAŞ
Galaxy S8 SPen ile Gelebilir

Note 7 ile büyük bir hüsrana uğrayan Samsung, tüm çalışmalarını S8’e yoğunlaştırdı. Sızıntılara göre, Galaxy S8 SPen ile Gelebilir! İşte detaylar.

Samsung, Note 7 modelinden sonra büyük çaba gösterek, Galaxy S8 için çalışmalara başladı. Geçtiğimiz haftalarda Galaxy S8 ile ilgili çıkan haberlere göre Note 7 ile büyük bir hüsrana uğrayan Samsung, Galaxy S7 modeline ağırlık vermeye başladı. Ayrıca bu modelinden sonra çıkması planlanan Galaxy S8 için de büyük bir çaba gösteriyor.

Samsung’un yapay zeka çalışmalarına başlaması sonrasında, Siri’ye rakip bir asistanla karşımıza çıkacağını söylemiştik. Apple’ın Siri’sine karşılık kendi asistanıyla cevap verecek olan Samsung, Galaxy S8’de büyük yeniliklere yer verecek. Yeni modeli ile Apple’a büyük bir darbe vurmayı planlayan Samsung, Note 7 krizini de aşmış olacak.

Galaxy S8 SPen ile Gelebilir!

Söylentilerin yayılması sonrasında Galaxy S8 nasıl olacak konusunda bir takım sızıntılar da oldu. En çok merak edilen ise, Note 7’de yer alan SPen’in Galaxy S8’de yer alıp almayacağıydı. Bu konuda her ne kadar resmi açıklamalar yapılmasa da, söylenenlere göre Galaxy S8’de SPen yer alacak.

Note serisinde olduğu gibi kasada girişi olmayacak. Galaxy S8 ile beraber geleceği söylenen SPen’in kasada herhangi giriş yuvası bulunmayacak. SPen’in ayrı şekilde taşınacağına dair söylentiler var. Şimdilik bunların söylentiden ibaret olduğunu söylesek de, Samsung’un Note 7 ile yaşadığı kötü sonuçlardan büyük ders aldığını söyleyebiliriz.

Samsung Galaxy S8 modeli ile beraber en yakın rakibi Apple’a büyük bir darbe vurup, Galaxy S8’in cihaz satışlarını arttırabilir. Bu konuda ilerleyen günlerde yeni sızıntılar olduğu aşikar, Galaxy S8’in nasıl bir tasarımla geleceğine dair haberleri de ilerleyen zamanlarda sizlerle beraber göreceğiz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.