Ana sayfa Akıllı Telefon Galaxy S8’in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Galaxy S8’in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

PAYLAŞ
Galaxy S8'in Çıkış Tarihi

Bu yılın en merak konusu, Samsung Galaxy S8 ne zaman çıkacak sorusuydu. Nihayet Galaxy S8’in Çıkış Tarihi Belli Oldu! İşte S8’in çıkış tarihi ve detaylar.

Geçtiğimiz gün Galaxy S8’ye dair sızıntıları şuradaki haberimiz aracılığıyla sizlerle paylaşmış, Galaxy S8’in çalışır haldeki görüntüsü ve tasarımlarını da yayınlamıştık. Bu sızıntı haberlerinden sonra S8’in ne zaman çıkacağına dair sorular vardı.

Her sene Samsung’un Mobil Dünya Kongresi yani MWC’de cihaz tanıttığını biliyoruz. Bu yıl geçen senelerde olduğu gibi değilde, farklı bir çıkış tarihi ortaya çıktı. Samsung’un yeni amiral gemisi Galaxy S8’in çıkış tarihi olarak 18 Nisan gösterildi. İlk üretimlerde 10 milyona yakın Galaxy S8 satışa sunulurken, satışlar sonrasında taleplere göre üretim arttırılacak.

Galaxy S8’in Çıkış Tarihi Belli Oldu!

Samsung’un 18 Nisan’da satışa çıkaracağı söylenen S8‘e dair yeni detay, Tedarikçiler tarafından ortaya çıkartıldı. Yılın başlarında S8’in çıkış tarihi olarak MWC (27 Şubat-2 Mart) gösterilirken, bugün itibari ile 18 Nisan tarihi karşımıza çıktı. Samsung tarafından yapılan resmi bir açıklama yok. Ancak Samsung’a yakın olduğu söylenen firmalar tarafından ortaya atılan bu durum gerçekleşebilir.

Herkes, tarih olarak MWC’yi beklerken, ters köşe yapıldı diyebiliriz. Tedarikçilerin sipariş ettikleri donanımlara bakıldığı zaman ilk aşamada 10 milyona yakın Galaxy S8’in üretileceğine dair detaylar mevcut.

Tedarikçiler donanım parçalarını Mart ayında teslim alacak. Dolayısıyla üretimde Mart ayı içerisinde başlamış olacak. Üretimin başlamasından yaklaşık 1,5 ay sonrasında ise Galaxy S8 piyasaya çıkmış olacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.