Ana sayfa Android Galaxy Tab S 8.4 için Android 5.0.2 Lollipop Güncellemesi

Galaxy Tab S 8.4 için Android 5.0.2 Lollipop Güncellemesi

PAYLAŞ

Samsung Galaxy Tab S 8.4 için Android 5.0.2 Lollipop güncellemesi dağıtılmaya başlandı. Ülkemizde de satışta olan Galaxy Tab S 8.4 modelinin Wi-fi destekli versiyonu için yayınlanan Android 5.0.2 Lollipop güncelleştirmesi, kullanıcıları sevindirdi.

Galaxy Tab S 8.4 için yayınlanan güncelleştirme sadece Wi-fi destekli versiyon için uygun. Yani SIM kartlı Galaxy Tab S 8.4 kullanıyorsanız güncelleme henüz mümkün değil. Güncellemeyi Kies üzerinden veya OTA üzerinden yapmanız mümkün. 1.5 GB boyutundaki Android 5.0.2 Lollipop güncelleştirmesi ilk olarak Güney Kore’de dağıtılmaya başlandı. Kısa bir süre sonra dünya çapında dağıtımına başlanacak. Söz konusu güncellemeye ilişkin sürüm bilgileri aşağıda yer alıyor.

galaxy-tab-s-8-4-android-5-0-2-lollipop-guncellemesi

Bu güncelleştirme aynı zamanda Galaxy Tab S 10.5 ile birlikte yayınlandı. Yani iki kardeş tablete bir anda güncelleme verildi. Android 5.0.2 Lollipop sürümünün yapım numarası T700KXU1BOD4 olarak veriliyor. Güncellemeyi birkaç gün içerisinde Kies üzerinden veya OTA üzerinden denetleyerek tabletinize indirebilirsiniz. Zaten sadece Wi-fi destekli modele yayınlandığı için ROM’u bulup, Odin üzerinden de elle kurabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.