Ana sayfa Tablet Bilgisayar Galaxy Tab S2’nin Detayları Ortaya Çıktı

Galaxy Tab S2’nin Detayları Ortaya Çıktı

PAYLAŞ

Samsung’un belirli kod isimleriyle duyurduğu cihazları var ki, bu kod serileri ile son amirallerini takip etmek daha rahat oluyor. Telefonlarında Galaxy S ve Note serisini kullanan Samsung, tabletlerinde de S serisini kullanma kararı almıştı hatırlarsanız. Samsung’un son tableti duyuruldu, teknik detayları açıklandı ve görselleri basına verildi.

Galaxy tablet ailesinin en yeni üyesi hafif ve ince bir dizayn ile geliyor. iPad gibi 9.7 inç ve 8 inçlik iki farklı versiyonu bulunuyor. İki farklı tablet modeli de 5.6 mm inceliğe sahip. Tabletler açısından bir ‘en’ olarak göze çarpıyor diyebiliriz. 9.7 inç modeli 389 gram ağırlığında ve 8 inç modeli de 265 gram ağırlığında.

GalaxyTabS2

 

Oldukça etkileyici gelen tasarımsal özellikleri dışında teknik detayları da etkileyici. Android 5 mobil işletim sistemi ile gelecek olan tablet serisinde 2048×1536 piksel çözünürlüğünde super AMOLED ekran bulunuyor. Arka kamerası 8 MP olan tabletlerde ön kamerası 2.1 MP olarak göze çarpıyor. Wi-Fi veya Wi-Fi + LTE opsiyonlarına sahip tabletlerde 32/64 GB dahili depolama alanı seçeneği ve bu depolama alanlarını +128 GB’a kadar arttırma imkanınız bulunacak.

Ağustosta satışa sunulması beklenen yeni tablet serisi hakkında düşünceleriniz neler? Topluluk sayfasında bizlerle paylaşın.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.