Ana sayfa Dünyadan Game Of Thrones’un 6.Sezon Fotoğrafları Yayınlandı

Game Of Thrones’un 6.Sezon Fotoğrafları Yayınlandı

PAYLAŞ

Birçoğumuz Game Of Thrones dizisini izlemiş, izlemeyenlerde duymuştur. Merakla beklenen Game Of Thrones’un 6.Sezon Fotoğrafları Yayınlandı.

Bu zamana kadar yapılan ve yayınlanan diziler arasında, televizyon tarihinde en çok sevilen diziler arasına adını yazdıran
Game Of Thrones, 5. sezonu ile izleyenleri ekrana kilitlemeyi başarmıştı. Birçok internet sitesinde yapılan oylama da, kullanıcılar en çok bekledikleri dizinin 6. sezonuyla Game Of Thrones olarak belirlemişti. Milyonlarca izleyiciye ulaşan Game Of Thrones, sadece yayınlandığı dildeki ülkelerde değil, Tüm dünyada izleyiciye sahip. Dizi için harcanan maddiyatın ise hesabı yok. Tabii dizi ileyici kitlesiyle bunu hayli hayli karşılıyor. Aksiyon sahnesi, Macera dolu sahnelerin yer aldığı Game Of Thrones‘un 6.sezonuyla ilgili fotoğraflar diziyi yayınlayan HBO kanalında paylaşıldı.

Game of Thrones’un 5.sezon finali Haziran 2015’de yapılmış, 6.sezon izleyiciler tarafından merakla bekleniyordu. Dizinin yayıncı kanalı HBO’nun paylaştığı fotoğraflarda, Stark, Lannister ve Bolton ailesine ait detaylar yer alıyor. Bunun yanı sıra dizideki diğer karakterler de fotoğraflarda görünüyor. Spoiler’ların yer aldığı görüntüler ile birlikte Game Of Thrones yani GOT’un 6.sezonunun Nisan 2016 tarihinde yayınlanacağını da söyleyelim.

Game Of Thrones 6. Sezon Fotoğrafları 3 Game Of Thrones 6. Sezon Fotoğrafları 4 Game Of Thrones 6. Sezon Fotoğrafları 5 Game Of Thrones 6. Sezon Fotoğrafları 6 Game Of Thrones 6. Sezon Fotoğrafları 7 Game Of Thrones 6. Sezon Fotoğrafları 8 Game Of Thrones 6. Sezon Fotoğrafları 9 Game Of Thrones 6. Sezon FotoğraflarıBol bol spoiler içeren bu resimlerden sonra umarım bana saymadınız. Game Of Thrones dizisi 6.sezonda diğer sezonlara göre daha da heyecanlı olacağa benziyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.