Ana sayfa Dizi Game Of Thrones 6. Sezon Posterleri Yayınlandı

Game Of Thrones 6. Sezon Posterleri Yayınlandı

PAYLAŞ

Milyonlarca kişinin merakla beklediği dizi olan Game Of Thrones 6. Sezon Posterleri Yayınlandı İşte Twitter da yayınlanan o afiş ve detaylar..

Milyonlarca izleyicisiyle dünyanın en çok izlenen dizilerinden olan ve aynı zamanda en çok beklenen diziler arasında yer alan Game Of Thrones’da 6.sezon öncesinde hayranlar tarafından heyecan başladı bile. Dizinin yayınlanmasına günler kaldı ve dizi önce ilk fragmanıyla, daha sonra türkçe altyazılı ilk fragmanıyla karşımıza gelmişti.

Şimdilerde ise Game Of Thrones’un 6.sezonuna ait olan afiş yayınlandı.  Dizinin 6.sezonuna ait bir çok iddia ortada dolaşırken, aynı zamanda dizinin resmi twitter hesabında yeni sezon afişlerinin yer alması da oldukça heyecan verici oldu. Oldukça farklı bir sezonla karşımıza çıkacak olan Game Of Thrones, hayran kitlesini kaybetmek istemiyor. Bu yüzden de diziye daha fazla aksiyon ve macera eklemiş olabilirler. Twitter üzerinden yayınlanan posterlerde House of Black and White‘ta yer alan yüzler tek tek sergileniyor. Bunların yanında ise Tyrion Lannister, Sansa Stark ve Deanerys Targeryen karakterlerinin yanı sıra, dizide ölen karakterlerin de afişte yer alması akıllardaki soru işaretlerini daha da arttırıyor. Daha öncesinde fragmanın aynı karelerle paylaşılması ve ardından böyle bir afişin yer alması, heyecanı tetikleyen unsurlar arasında yer alıyor.

Game Of Thrones 6. Sezon Posterleri YayınlandıJon Snow’un Ölüp Ölmediği Hakkında İlginç Detaylar

En merak edilen soruların cevabı ise muhtemelen dizinin yeni sezonunda verilecek. Sosyal medya’da Jon Snow’un ölüp ölmediği konuşulurken, afişte ve fragmanda Jon Snow‘un yer alması da oldukça ilginç. Dizinin heyecanını arttırmak isteyen ekip, sezonun ilk bölümü yayınlana kadar da bu sorulara cevap vermeyecek gibi görünüyor. Jon Snow hakkında ki bir diğer detaya gelecek olursak ilk afişlerde kanlı bir halde olan Snow, yeni afişler ise kan lekelerinin temizlenmiş haliyle karşımıza çıktı.

Sırlarla dolu, bol aksiyon ve maceranın olacağı Game Of Thrones’un 6. sezonu hakkında birçok bilgiye ilerleyen zamanlarda ulaşırız diye tahmin ediyorum. Dizinin 6.sezonun tarihini bilmeyenler için hatırlatalım, yeni sezon 24 Nisan 2016 tarihinde ekranlara gelecek.

Ayrıca dizinin 6.sezonuna ait fotoğrafları için Şuradaki bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.