Ana sayfa Dünyadan Game Of Thrones 6.Sezon Yeni Fragmanı Yayınlandı

Game Of Thrones 6.Sezon Yeni Fragmanı Yayınlandı

PAYLAŞ

Dünyada geniş bir izleyici kitlesine sahip olan Game Of Thrones 6. Sezon Yeni Fragmanı Yayınlandı Fragmanda ilginç detaylara yer verilmiş durumda.

Tüm dünyada hayranlarıyla buluşan Game Of Thrones 6. sezonuyla heyecan ve aksiyon dolu anlar yaşatacak. Dizinin 6. sezon tanıtımları devam ederken, geçtiğimiz günlerde dizinin 6 sezonu için yeni fragman yayınlandı. Fragmanda bir çok spoiler yer alıyor. HBO tarafından yayınlanan fragmanda Jon Snow’un yerde yüz üstü yattığı sahne de dikkat çekti. Jon Snow’un bir önceki sezon bitiminde ölüp ölmediği konuşulurken yeni fragmanda böyle bir detaya yer verilmesi de oldukça ilginç.

Game Of Thrones 6.Sezon Fragmanında Çalan Şarkı Ne ?

Game Of Thrones’un 6. sezon yeni fragmanının başında çalan şarkı herkesin merak konusu oldu. Game Of Thrones’un 6. sezon yeni fragmanında çalan şarkının adı : Wicked Game – James Vincent McMorrow. Özellikle ilgisini çeken varsa şuradan dinleyebilir.

Game Of Thrones

Yeni sezonda heyecan ve aksiyon bol bol izleyenlerin karşısına çıkacak. Dizi daha da heyecanlı bir hal alacak. Sıkı bir Game Of Thrones hayranı olarak, bu sezonun diğer sezonlardan daha farklı olacağını düşünüyorum. Özellikle senaryo konusunda çok fazla yanılgıya düşeceğiz. Merak edenler için hatırlatalım, Game Of Thrones’un 6.sezonun yeni fragmanını izlemek isteyenler olursa aşağıdan izleyebilir ;

Game Of Thrones 6. Sezonu Ne Zaman Başlayacak ?

Fragman da her ne kadar sakin bir müzik kullanılsa da, dizinin oldukça heyecanlı bir akışa sahip olacağı bilinenler arasında. Jon Snow’a ne olacağıRamsay Bolton’un neyin peşinden ilerlediği, Lannisterlara ne olduğu sorularının cevabını 24 Nisan 2016 tarihinde alacağız. Game of Thrones’un 6. sezonu 24 Nisan 2016 tarihinde başlayacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.