Ana sayfa Dizi Sevilen Dizi Game Of Thrones Film Oluyor!

Sevilen Dizi Game Of Thrones Film Oluyor!

PAYLAŞ

Yeni sezon öncesinde Game of Thrones hakkında bomba gibi bir haber, serinin yazarı tarafından geldi. Sevilen Dizi Game Of Thrones Film Oluyor!

Dünyanın en çok hayran kitlesine sahip dizilerinden olan Game Of Thrones Film Oluyor! Bu zamana kadar ekranlar da dizi olarak karşımıza çıkan, aksiyon sahneleri, savaş sahneleri ile gerilimin dibine vuran Game of Thrones’un yeni sezonu başlamadan önce bomba gibi bir haberle karşımıza çıktı.

Televizyon dünyasında gelmiş geçmiş en başarılı diziler arasına adını yazdıran Game of Thrones, 24 Nisan’da yeni sezonuyla izleyiciyle buluşacak. Ancak bomba haber bu değil. Dizinin yeni sezonu öncesinde önemli haber Game of Thrones serisinin yazarı George Raymond Richard Martin‘den geldi.

Sevilen Dizi Game Of Thrones Film Oluyor! 2

Sevilen Dizi Game Of Thrones Film Oluyor!

Serinin yazarı Martin, dizinin yanı sıra film yapılabileceği konusunda sinyaller verdi. George R.R Martin aynı zaman da Game of Thrones dizisinden bağımsız olarak, yeni bir hikaye ile beyaz perde de yer alabileceğini, bunun yanı sıra, zengin hikayeye sahip serinin farklılaştırılarak, filme uyarlanabileceğini söyledi.

Dizi olarak karşımıza çıkan bu serinin, Beyaz Perde de izleyiciyle buluşabileceğini duymak bile oldukça iyi. Bol bol aksiyon, macera ve savaş sahnesi karşımıza çıkabilir. Ancak serinin Beyaz Perde’ye uyarlamasında hikaye de ne gibi değişiklikler yapılacağı da tabii ki merak konusu. Umuyorum, dizinin yanı sıra, farklı hikayeye sahip Game of Thrones’un çok geç olmadan film uyarlaması yapılır. Gişe rekorları kıracağından şüphe duymuyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.