Ana sayfa Dizi Game of Thrones Ne Zaman Bitecek? Finali Ne Zaman?

Game of Thrones Ne Zaman Bitecek? Finali Ne Zaman?

PAYLAŞ
Game of Thrones Ne Zaman Bitecek

Hayranları tarafından Game of Thrones Ne Zaman Bitecek sorusu soruluyordu. Dizinin yapımcısı tarafından bu soru cevaplandı. İşte cevabı.

Dünyanın en çok izlenen dizileri arasında olan ve dünya çapında milyonlarca hayranı olan Game of Thrones’da 6. sezon geride kalırken dizinin artık final yapmaya doğru gittiği konuşuluyor. Aslında daha öncesinde de bu tarz dedikodular dolanıyordu.

Bu sefer iş dedikodudan çıktı, resmileşti. Game of Thrones hayranlarını üzecek haber, dizinin yapımcı şirketi HBO’dan geldi. Game of Thrones 6. sezonda olaylar ilerlemişti. Ancak bu sezon sonrasında sadece 2 sezon daha ekranlarda olacak.

Game of Thrones Ne Zaman Bitecek

Dizinin hayranlarını üzecek haberin detaylarına baktığımız zaman yapımcı şirket HBO’ya en çok sorulan sorulardan bir tanesi Game of Thrones’un ne zaman bitecek? sorusuydu. HBO tarafından resmi olarak cevap verildi. Game of Thrones olayları 2 sezon sonra tamamen bitecek. Yani dizinin sadece 2 sezonu kaldı.

Şu anda 6. sezonu biten dizi 8. sezonda hayranlarının karşısından ayrılacak. Ciddi derecede emek ve sermayenin verildiği dizinin sonlanmasına henüz 2 sezon varken, sosyal medya da dizinin bitmemesi için kampanyalar başlatılmış durumda. HBO bu durumu ne kadar gözler önüne alır belli olmaz. Ancak açıklanana göre dizinin bitimine çok az kaldı. HBO’nun yayınladığı tüm haberlere şuradaki adresten kolayca ulaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.