Ana sayfa Oyun Game of Thrones Oyununun Çıkış Tarihi Belli Oldu

Game of Thrones Oyununun Çıkış Tarihi Belli Oldu

PAYLAŞ

Telltale Games oyun sektörüne The Walking Dead ve The Wolf Among Us gibi başarılı iki ayrı yapım sunarak oyun severlerin beğenisini kısa süre içinde toplamayı başarmıştı. Şimdi ise yeni Game of Thrones oyunu için kesin bir çıkış tarihi vererek tekrar oyun severleri sevindirmeyi başarıyor.

Geçtiğimiz günlerde seri olarak geliştirilmesi planlanan oyunun ilk bölümünün 2014 yılının son çeyreğinde çıkacağı haberi Telltale Games tarafından verilmişti ancak oyunun çıkış tarihi hakkında ortada kesin bir bilgi bulunmuyordu. Artık yılın son ayına girmek üzere olduğumuz günlerde sonunda Telltale Games tarafından resmi bir açıklama ile Game of Thrones oyununun çıkış tarihi duyurulmuş oldu.

Oyunun sistem gereksinimlerine Game of Thrones Sistem Gereksinimleri başlığımızdan ulaşabilirsiniz.

telltale_game_of_thrones

Twitter platformu üzerinden oyunculara duyurulan Game of Thrones oyununun ilk bölümü Iron from Ice 2 Aralık tarihinde PC ve Mac platformlarında ve hemen arkasından 3 Aralık tarihinde PlayStation 4, Xbox 360, Xbox One konsolları için piyasaya çıktıktan sonra son olarak 4 Aralık tarihinde iOS platformu için çıkmış olacak.

Android ve diğer mobil sürümleri için oyun hakkında herhangi bir detay bulunmamak ile birlikte yine Aralık ayı içinde mobil sürümlerinin piyasaya sürüleceği dedikodular arasında yer alıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.