Ana sayfa Dizi Game of Thrones’un Girişi 360 Derece Yayınlandı!

Game of Thrones’un Girişi 360 Derece Yayınlandı!

PAYLAŞ

Facebook 360 derece videolara oldukça önem veriyor. Son olarak Mark Zuckerberg tarafından sevilen dizi : Game of Thrones’un Girişi 360 Derece Yayınlandı!

Her geçen gün sanal gerçeklik sistemleri ile beraber 360 dereceli kameralarla çekilen videolar, aynı zamanda düzenlenen 360 dereceli videolar da karşımıza çıkıyor. Daha öncesinde Facebook’ta farklı farklı 360 derece videoları görmüştük. Ancak bu sefer göreceğiniz muhtemelen bir ilk. Game Of Thrones izleyenlerin en çok sevdiği bölümlerden birisi de giriş bölümü.

Facebook, Game of Thrones hayranlarına özel 360 derece yayınlandı. Yayınlanan video da Game of Thrones’ın 2 dakikalık giriş bölümünü görebiliyoruz. Kısa zaman önce 6. sezona dair yeni fragmanların gelmesi sonrasında, Game of Thrones’da heyecan artmıştı, son olarak Facebook kurucusu Mark Zuckerberg tarafından paylaşılan Game of Thrones açılışı bu heyecanı daha da arttırdı.

Mark Zuckerberg paylaştığı 360 derece videonun altına “Ben büyük bir Game of Thrones hayranıyım, videoda 360 dereceli Game of Thrones Açılışı var..” notunu düşmeyi de ihmal etmedi. Şimdi gelin Mark Zuckerberg tarafından paylaşılan 360 derece Game of Thrones videosunu izleyelim;

Aslına bakarsanız, 360 derece videoların ne kadar işlev olduğunu bir kez daha görmüş olduk. Ya da sanal gerçeklik kullanılarak, gelecekte nelerin olacağını. Düşünsenize, Game of Thrones’un tüm bölümlerinin sanal gerçeklik ile uyumlu 360 derece karşımıza çıktığını. Gerçekten de farklı bir deneyim olurdu dimi?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.