Ana sayfa Oyun Gaming İstanbul 2017 Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

Gaming İstanbul 2017 Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

PAYLAŞ
Gaming İstanbul 2017 Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Türkiyenin merakla beklediği oyun fuarlarından Gist 3. gününde! Fuarda bir çok firma dikkat çekerken Gaming İstanbul 2017 Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Yılın en merak edilen fuarlarından Gaming İstanbul 2017 tüm hızıyla devam ediyor. Fuar 2-5 Şubat tarihleri arasında oyuncuların karşısına çıkmaya devam edecek. Geçtiğimiz yıllara kıyasla bu sene fuara katılım oldukça yoğun bir şekilde gerçekleşiyor. İstanbul Kongre Merkezinde gerçekleşen oyun fuarı, bir çok firmayı ağırlıyor.

Fuar tüm hızıyla devam ederken, dikkat çeken firmalar da bu fuarda yeni çıkan ürünlerini, oyuncuların karşısına çıkarıyor. Bu firmalar arasında Microsoft Xbox One S ve aynı zamanda Windows 10’lu oyuncu bilgisayarları tanıtıyor. Ayrıca Sony, Netmarble ve daha bir çok ünlü firma da en yeni çıkan ürünlerini bu fuarda sergiliyor.

Gaming İstanbul 2017 Tüm Hızıyla Devam Ediyor!

Oyun denildiği zaman akla gelen firmalar, fuarda yeni çıkan ürünlerini son tüketici ile buluşturuyor. HP’nin en yeni bilgisayarları fuarda yer alırken, aynı zamanda oyun firmaları yeni oyunlarına dair detayları da burada veriyor. Fuarda ilgimizi çeken Hp Omen oyuncu bilgisayarının incelemesi yakında Teknovi’nin internet sitesi ve Youtube kanalında yer alacak. Bu yüzden ürün hakkında detaylara şimdilik yer vermeyelim, sürpriz olsun :)

Oyun geliştiricilerine dair seminerler ve aynı zamanda yeni çıkacak oyunlara dair bir çok bilginin yer aldığı fuar, 2-5 şubat tarihleri arasında oyuncuların karşısında yer alacak. Fuar hakkında yorumda bulunmak gerekirse, GameX’e nazaran daha fazla katılımın olduğunu söylemek mümkün. Gerek oyuncuların yoğun ilgisi, gerek bir çok firmanın yer alması, fuarı bir hayli ilgi çekici kılıyor. Fuarın pazar günü kapılarını kapatacağını tekrardan hatırlatalım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.