Ana sayfa Oyun Yolda Gördüğü Heykeli Karıştırdı! Garen Karakterine Dua Etti

Yolda Gördüğü Heykeli Karıştırdı! Garen Karakterine Dua Etti

PAYLAŞ

Çin’de yaşanan bir olay da, Yaşlı kadın Yolda Gördüğü Heykeli Karıştırdı! Garen Karakterine Dua Etti. İşte Çin’de yaşanan olay hakkında detaylar.

Dünya da en çok oyuncu kitlesine sahip oyunlardan biri olan League Of Legends ülkemizde olduğu kadar, dünya da da büyük bir kitleye sahip. En son geçtiğimiz günler de düzenlenen kış finali ile Lol hayranları bir araya gelmişti. League of legends‘da Garen adı ile bilinen tankçı karakterin, Çin’de bir heykeli bulunuyor. Oyun içerisinde karşımıza çıkan Garen, Çin’de pek kalabalık olmayan bir yer de heykeli ile oyun severlerin dikkatini çekerken, geçtiğimiz gün farklı bir olay yaşandı.

Her ne kadar dünya çapında oldukça yüksek bir hedef kitlesine sahip olsa da, League of Legends’i dolayısıyla Garen karakterini tanımayan kişiler de var. Oyunu iyi oynayan kesimlere baktığımız zaman, Çin ve Kore önlerde yer alıyor. Ancak Çin’de yaşanan bu olay, her ne kadar oyunun en iyileri uzak doğulu olsa da, oyunu hala bilmeyen kesimlerin olduğunu tekrardan hatırlattı.

Heykeli karıştırdı – Garen Karakterine Dua Etti

Yolda Gördüğü Heykeli Karıştırdı! Garen Karakterine Dua EttiÇin’de bir güvenlik kamerasına yansıyan görüntüler de, yaşlı bir kadın Garen karakterinin heykeli önünde önce eğildi, daha sonrasında ise heykele dua etti. Güvenli kamerası görüntülerinden sonra yaşlı kadının Garen’i bilmediği için, 2000 yıl öncesinde Çin’de yaşamış ve destansı öykülere sahip, Guan Yu ile Garen’i karıştırdığı tahmin ediliyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.