Ana sayfa Akıllı Saat Samsung Gear Fit 2 Özellikleri ve Fiyatı Sızdırıldı!

Samsung Gear Fit 2 Özellikleri ve Fiyatı Sızdırıldı!

PAYLAŞ
Gear Fit 2 Özellikleri ve Fiyatı Sızdırıldı

Merakla beklenen yeni akıllı bileklik ya da saat olarak tanımlanan Samsung Gear Fit 2 Özellikleri ve Fiyatı Sızdırıldı! Gear Fit 2 detayları haberimizde.

Samsung’un Akıllı telefon sektöründeki başarısı sonrasında Akıllı saat sektöründe de yer alması sonrasında Gear serisindeki akıllı saatleri görmeye başladık. Özellikle de Gear S ve Gear Fit serileriyle önemli bir yere sahip olan Samsung, yeni akıllı saati Gear Fit 2 ile beraber kullanıcıların karşısına çıkacak.

Samsung’un gelecek aylar da satışa çıkarması beklenen Gear Fit 2 hakkında bir çok iddia ortaya atılırken, sonunda cihazın özellikleri ve fotoğrafları sızdırıldı. Gear Fit 2’ye dair neredeyse tüm özellikler artık bilinir hale geldi.

Gear Fit 2 Özellikleri ve Fiyatı Sızdırıldı!

İlk olarak 1 ay öncesinden gelen sızıntılar sonrasında Samsung tarafından herhangi bir önlem alınmadı ve yeniden sızıntılar gelmeye başladı. Samsung’un yeni akıllı bilekliği ya da saati, Gear Fit 2 sızıntılarıyla beraber tekrardan karşımıza çıktı. Cihaza ait bir çok fotoğraf ve özelliklerin yer aldığı yeni sızıntılar da Gear Fit 2 ile yapılabilecek bir çok özellikte bulunuyor. Merak edilen en büyük soru, cihazın bataryası ve fiyatıydı. Ancak bu konuda henüz güvenilir kaynaklar tarafından sızıntılar bulunmuyor.

gear fit 2

Gear Fit 2 Özellikleri ve Fiyatı Ne Olacak?

Bir önceki model Gear Fit’e göre tasarımda büyük bir yenilik yok. Hatta ilk baktığınız da bir önceki modelle neredeyse aynı tasarımla karşımıza çıkacak cihazda 1.84 inç boyutunda Super Amoled ekran bulunacak. Aynı zamanda 4 GB Dahili depolama alanının bulunacağı cihaz BioProcessor ve GPS ile de bir çok uygulama da daha iyi deneyim sağlayacak. Yeni nesil BioProcessor yani biyo işlemci ile Gear Fit 2, deri sıcaklığını, kalp atış hızını, kalp ritmini ve vücudun yağ oranını ölçebilecek. Böylelikle diğer akıllı bilekliklerden bir adım ön planda tutulacak.

Hava durumu için Samsung’un AccuWeather ile ortak anlaşması sonrasında cihazda hava durumu uygulaması accuWeather sayesinde yer alacak. Şu anda renk anlamında 3 farklı renklerle karşımıza çıkacak olan cihaz, Siyah, Bordo ve mavi renkleriyle dikkat çekecek. Cihazın önümüzdeki aylarda tanıtılacağı ve fiyatının önceki modelden bir kademe pahalı olacağını da hatırlatalım.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.