Ana sayfa Sosyal Medya Gece Gölgenin Rahatına Bak Şarkısı YouTube’dan Kaldırıldı!

Gece Gölgenin Rahatına Bak Şarkısı YouTube’dan Kaldırıldı!

PAYLAŞ
Gece Gölgenin Rahatına Bak Şarkısı YouTube'dan Kaldırıldı

Bu yılın en dikkat çeken şarkılarından gece gölgenin rahatına bak şarkısı Youtube’dan kaldırıldı! Gece gölgenin rahatına bak şarkısı neden kaldırıldı?

Son zamanların en sevilen şarkıları arasında yer alan Gece Gölgenin Rahatına Bak şarkısı Youtube’da telif hakkı ile gündeme geldi. Uzun zamandır gündemde yer alkan şarkı, 1 ay gibi kısa bir süre içerisinde 50 milyondan fazla dinlenmiş, aynı zamanda viral haline gelmişti. Şarkı bugün tekrardan gündeme geldi.

Twitter ve diğer sosyal platformlarda bir çok kişi tarafından paylaşılan şarkı, telif hakkı uyarısı sonrasında Youtube’dan kaldırıldı. Şarkının kaldırılmasına sebep olarak ise Anna RF’nin 5 yıl önce yayınladığı Jump isimli şarkı gösterildi.

Gece Gölgenin Rahatına Bak Şarkısı YouTube’dan Kaldırıldı!

Çağatay Akman konu ile ilgili açıklama yaparken, şarkının Youtube’dan aniden kaldırılması sosyal medya da büyük bir yankı yaptı. Jump isimli şarkının alt yapısı ile neredeyse aynı olan Gece Gölgenin Rahatına Bak isimli şarkı, artık Youtube’da yer almıyor.

Çağatay Akman’ın yaptığı açıklamaya göre şarkı sahteden atılan telif sonrasında kaldırılmış. Aynı zamanda 1 gün sonra tekrar yükleneceği de söylentiler arasında.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.