Ana sayfa Sosyal Medya Geceleri Arabaları Kartonla Modifiye Eden Adam!

Geceleri Arabaları Kartonla Modifiye Eden Adam!

PAYLAŞ
Geceleri Arabaları Kartonla Modifiye Eden Adam

Sosyal medya da neredeyse hergün farklı bir haber ile karşı karşıya kalıyoruz. Şimdilerde gündemde Geceleri Arabaları Kartonla Modifiye Eden Adam var.

Gece arabanızı park ediyorsunuz, sabah aracınızın yanına doğru yürüyorsunuz. Bir bakıyorsunuz aracınızın sağında solunda kartonlar yapıştırılmış ve araç modifiye edilmiş. Okuduğumuzda bile çok farklı gelen bu haber aslında gerçek! İşsizlikte son noktaya gelmiş bir abimiz, kısa zaman önce bahsettiğimiz olayı gerçekleştirmiş.

Yaratıcılıkta sınırları kaldıran adam, yanında gezdirdiği bir kaç karton ile geceleri dolaşıp, gözüne kestirdiği araçları modifiye etmiş. Tabii ki araçları modifiye etmiş dediğimiz de kartonları bantlayıp araçları daha estetik bir hale getirmiş olması. Her ne kadar kartonda olsa fotoğraflara baktığınızda şaşırabilirsiniz.

Geceleri Arabaları Kartonla Modifiye Eden Adam!

Yaratıcılığında böylesi dedirten olay Amsterdam’da gerçekleşti. Amsterdam’da fotoğrafçı Max Siedentopf sabaha karşı saatlerde sokakları gezerek gözüne kestirdiği araçları kartonla bantlayıp modifiye ediyor, daha sonrasında ise araçların fotoğrafını çekiyor. Kartonlar ile yapılan modifiye, kısa zaman sonra sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekmiş olmalı ki, son zamanların en çok konuşulanları arasında yer aldı. Bir süredir özellikle de İnstagram’ın en popüler görselleri arasında yer alan Geceleri Arabaları Kartonla Modifiye Eden Adam dan kalan görseller ;

Geceleri Arabaları Kartonla Modifiye Eden Adam_2 Geceleri Arabaları Kartonla Modifiye Eden Adam_3 Geceleri Arabaları Kartonla Modifiye Eden Adam_4 Geceleri Arabaları Kartonla Modifiye Eden Adam_5 Geceleri Arabaları Kartonla Modifiye Eden Adam_6 Geceleri Arabaları Kartonla Modifiye Eden Adam_7

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.