Ana sayfa Soru - Cevap General Mobile Android One Alınır mı?

General Mobile Android One Alınır mı?

PAYLAŞ

General Mobile’ın Android One işletim sistemli akıllısı uygun fiyat avantajıyla öne çıkıyor. Orta segment telefonların en alınabiliri olan fakat güncelleme konusunda en kararsız olan General Mobile’ın Android One’ı aslına bakacak olursanız teknik özellikleri ile de öne çıkıyor.

Android 5.1.1 ile gelen akıllıda en güncel Android işletim sistemi kullanılıyor. En güncel orta segment akıllılardan biri olan GM Android One, Snapdragon 8916 1,2 GHz saat hızlı dört çekirdekli ( 64 bit ) işlemci kullanıyor. 64 bit işlemci ile de Android işletim sistemi bu akıllıda stabil olarak çalışıyor.

2 GB ram ile yeterli ram miktarı sunan GM Android One’da 16 GB dahili depolama hafızası ve microSD desteği bulunuyor. 5 inç HD ekrana sahip olan akıllıda 2500 mAh pil bulunuyor. Bu orta segment özellikler ile uzun kullanım süresi sunan akıllının camı ise Gorilla Glass 4 yani dayanıklı bir ekrana sahip.

13 MP arka kamera, 5 MP ön kamerası bulunan akıllının orta segment için ideal kamera çözünürlüklere sahip.

4G ve tek simkartlı modelinin 700 lira civarında olması da başka bir şekilde cazibe uyandırıyor. Orta segment akıllıda en güncel Android ve ideal orta segment özellikler bulunuyor. Bu teknik detayları giriş segment akıllı fiyatına sahip olabilirsiniz. Bu akıllının alındıktan sonra en az 2 yıl daha kullanılabileceğini düşünüyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.