Ana sayfa Android General Mobile Discovery Elite Android 4.4.2 KitKat Güncellemesi Aldı

General Mobile Discovery Elite Android 4.4.2 KitKat Güncellemesi Aldı

PAYLAŞ

General Mobile’ın amiral gemisi Discovery Elite modeli için Android 4.4.2 KitKat güncellemesi yayınlandı. Discovery Elite telefonunuzu Android 4.4.2 KitKat sürümüne artık güncelleyebilir ve yükseltebilirsiniz. Güncelleme konusunda biraz geç kalınmış olsa da firmanın Elite modeli için güncelleme yayınlaması sevindirici bir haber.

General Mobile Discovery Elite’e gelen güncelleme ile daha iyi bir performans vaad eden cihaz, yenilenen bir arayüze sahip. Cihazınızı güncellemek için “Ayarlar – Telefon Hakkında – Sistem Güncellemeleri – Güncelleme Denetle” kısmına girmeniz gerekiyor. Güncellemeyi yapmadan önce cihazınızın pilini tam doldurmanız gerekiyor. Aksi taktirde güncelleme sırasında pilin bitmesi söz konusu.

gm-discovery-elite-android-4-4-2-kitkat-2

 

General Mobile Discovery Elite cihazınızını Android 4.4.2 KitKat sürümüne güncellemek için Wi-fi kullanmanız ve güncellemeyi yaptıktan sonra cihazınızı fabrika ayarlarına döndürerek sıfırlamanız gerekiyor. Firmanın önerisi bu şekilde. Discovery Elite modeli bundan sonra güncelleme alır mı derseniz bizce almaz. O yüzden bu fırsatı iyi değerlendirmenizi öneriyoruz.

1 YORUM

  1. Yorum:salam necesiz bu telefonun ekran sensirnan beraberdi yoxsa ayri ve qiymetlerini mene deyinde sensr islemir

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.