Ana sayfa Editörden GIGABYTE Aero 14 Özellikleri ve Fiyatı!

GIGABYTE Aero 14 Özellikleri ve Fiyatı!

PAYLAŞ
GIGABYTE Aero 14 Özellikleri ve Fiyatı!

Uzun zamandır merakla beklenen GIGABYTE Aero 14 Özellikleri Belli Oldu! oyun bilgisayarlarına meraklı kişiler için işte GIGABYTE Aero 14 Özellikleri ve detayları.

GIGABYTE’ın Aero 14 model oyun bilgisayarının özellikler ortaya çıktı. Dünyada önde gelen bilgisayar üreticilerinden GIGABYTE, Aero 14 oyun bilgisayarını özellikleriyle beraber duyurdu.

İş ve oyun dünyasına yeni bilgisayarlar üreten GIGABYTE önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan Computex 2016 etkinliğinde tanıtacak olan Aero 14 modeli hangi özelliklere sahip? Ne gibi yenilikler sunuyor?

Dünyanın önde gelen bilgisayar donanımları üreticisi GIGABYTE, yeni oyun bilgisayarı Aero 14’ü duyurdu. Tayvan’da gerçekleştirilecek olan Computex 2016 etkinliğinde tanıtımı yapılacak Aero 14, yüksek çözünürlüğe sahip ekran ve güçlü donanım gibi özellikleriyle göz dolduruyor.

GIGABYTE Aero 14 Özellikleri ve Fiyatı!

Yüksek çözünürlüklü ekran ve güçlü donanımın yanında tasarımıyla da dikkat çeken Aero 14 yeni nesil oyuncu bilgisayarında 14 inçlik bir ekran bulunuyor. Mat kaplamalı ekran IPS tabanlı olan panel 2560×1440 pisel çözünürlüğe sahip.

İş ve oyun dünyası için geliştirilmiş Aero 14’ün tanıtımdan önce netleşen teknik özelliklerinden bahsedelim. GIGABYTE’ın yeni nesil oyuncu bilgisayarı olan Aero 14’ün teknik özellikleri ise şunlar:

  • Intel’in altıncı nesil olan dört çekirdekli 2.6GHz frekans hızında çalışabilen Core i7-6700HQ işlemcisi bulunan Aero 14’te 8 ve 16GB DDR4 RAM bulunuyor. Bilgisayarı alan kullanıcılar ise bu RAM’i 32GB’a kadar artırabiliyor.
  • Grafik kartı ise alıcısına iki seçenek sunmakta. Birincisi 3GB NVIDIA GeForce GTX 965M, ikincisi 2GB GTX 970M. Oyuncu bilgisayarında depolama alanı ise bölgelere göre farklılık gösteriyor. Bilgisayarda iki adet M.2 SSD yuvası yer alıyor.
  • Aero 14, 19.9 mm kalınlığında ve 1.9 kg ağırlığında bir kasa ile beraber geliyor. Kasanın içinde ise yüksek kapasiteli sayılan 94.24Wh değerinde bir pil bulunuyor. Üreticinin ortaya attığı iddiaya göre bu pil kullanıcıya bir gün yetebiliyor.
  • Arkadan aydınlatmalı klavyenin bulunduğu Aero 14’ün kablosuz bağlantısı 802.11ac Wi-Fi ve Bluetooth 4.1 halinde. Cihazın üzerinde 3 adet USB 3.0 ve USB Type-C girişi bulunuyor. Bilgisayar üzerindeki diğer girişler ise SD kart, HDMI 2.0 ve USB-LAN dönştürücü şeklinde.
  • 1.5W gücünde iki adet hoparlörün bulunduğu bilgisayara HD kamera eşlik ediyor. Oyun bilgisayarının fiyatı ise henüz belirlenmemiş. Alıcının isteğine bağlı olarak Windows 10 Pro, Windows 10 ve Windows 7 Pro sürümlerine sahip olabilecek.

GIGABYTE’ın yeni nesil oyun bilgisayarını almayı düşünüyor musunuz?

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.