Ana sayfa Editörden Giyilebilir Mouse Flying Fingers Çekilişi!

Giyilebilir Mouse Flying Fingers Çekilişi!

PAYLAŞ

Daha önce Flying Fingers isimli giyilebilir fareyi incelemiştik. Şimdi ise sizlere Flying Fingers çekilişini duyuruyoruz. 4-14 Aralık 2014 tarihleri arasında geçerli olacak çekilişte 5 kişiye Flying Fingers FlyMode 100 modelini vereceğiz. Katılım koşulları ise son derece basit.

Flying Fingers Çekilişi Katılım Koşulları 

1- Facebook sayfamızı beğenmek, (www.facebook.com/Teknovi)
2- Çekiliş gönderimizi “Herkese Açık” olarak paylaşmak, (Çekiliş duyuru paylaşımımız için tıklayın.)

Paylaşımınızı nasıl “Herkese Açık” yapacağınızı öğrenmek için tıklayın.

Hepsi bu kadar. 14 Aralık tarihine kadar Facebook sayfamızı beğenip, çekiliş duyurusunu “Herkese Açık” olarak paylaşan tüm takipçilerimiz çekilişe katılmış sayılacaktır.

Genel Kurallar

1- Çekiliş random.org isimli site üzerinde ve video eşliğinde yapılacaktır. 5 asil ve 5 yedek talihli seçilecektir. Talihliler Facebook üzerinden duyurulacak ve Facebook üzerinden mesaj yoluyla irtibat kurulacaktır. Eğer asil talihlilerden 72 saat içerisinde cevap alınamazsa ilk yedek talihli kazanmış sayılacaktır.

2- Flying Fingers FlyMode100 isimli ürün kutusu açılmamış şekilde sıfır olarak elinize ulaşacaktır.

3- YouTube veya sitemizdeki bu yazının içerisinde yer alan yorum kısımlarından çekilişe katılmak mümkün değildir. Ancak yukarıda sayılan 2 adımı yaptıysanız yani koşulları yerine getirdiyseniz “Katıldım” şeklinde yorumlar yazabilirsiniz. Yani talihli listesi oluştururken, YouTube video yorumları ve Teknovi.com üzerindeki yorumlar dikkate alınmayacaktır.

4- Çekilişe 50 kişiden az katılım olursa, çekiliş iptal olabilir. 50 kişiden çok katılım olursa çekiliş sonuçları en geç 20 Aralık tarihinde ilan edilecektir.

9 YORUMLAR

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.