Ana sayfa İnceleme Giyilebilir Mouse : Flying Fingers İnceleme Videosu

Giyilebilir Mouse : Flying Fingers İnceleme Videosu

PAYLAŞ

Giyilebilir teknolojilerin son derece popüler olduğu şu dönemlerde incelemekten büyük keyif aldığımız bir ürünle karşınızdayız. MK Teknoloji tarafından geliştirilen Flying Fingers, giyilebilir teknolojiler arasında bizim dikkatimizi en çok çeken ürün oldu.

İnceleme için gönderilen Flying Fingers, tamamen yerli malı bir ürün. Yerli mühendislerimiz tarafından tasarlanan ve Çin’de üretilen Flying Fingers geçtiğimiz 2 yıl içerisinde toplamda 5 model imal etti. Sizlerle paylaştığımız videodaki model, FlyMode 100 olarak adlandırılan beşinci yani en güncel, en geliştirilmiş sürüm. Şu an halihazırda satışa olan FlyingFingers FlyMode 100, silikon yapısıyla tam anlamıyla elinize giyebileceğiniz bir giyilebilir teknoloji ürünü.

flying-fingers-inceleme-1

Kablosuz olarak çalışan Flying Fingers’ın kutusu içerisinden 2 adet USB alıcı çıkıyor. USB alıcıların üzerinde aynı zamanda microSD kart yuvası yer alıyor. Bu yuvaya microSD kart takarak, alıcıyı hem asıl işlevi için hem de USB bellek olarak kullanabiliyorsunuz. Zaten kutu içerisinden aynı zamanda 8GB depolama kapasitesine sahip bir adet microSD kart çıkıyor.

Uzun süreli bilgisayar kullanımının sebep olabileceği karpal tünel sendromu adı verilen bir çeşit sinir sıkışması rahatsızlığı, Flying Fingers ile önlenebiliyor.

Üzerinde 5 farklı tuş bulunan FlyingFingers, sol-sağ tıklama, yukarı-aşağı ve geri tuşları ile kullanılabiliyor. Bu tuşların hepsine başparmağınız ile ulaşabiliyorsunuz. 10 milyon tıklama ömrü sunan bu tuşlar, aynı zamanda farklı işlevler için de atanabiliyor.

5 farklı renk ve 3 farklı boyut seçeneği ile satın alınabilir durumda olan FlyingFingers, 20 metre mesafeden rahatça kullanılabiliyor. Windows, Mac OS, Android, Linux ve akıllı televizyonlar başta olmak üzere, standart bir farenin çalışabildiği her platformda sorunsuzca çalışıyor.

flying-fingers-inceleme-2

Kutu içerisinden çıkan USB kablo sayesinde bilgisayarınızın USB portundan sadece 10 dakika içerisinde şarj edebildiğiniz ürün, tek bir şarj ile 8 saat kullanım ömrü vaad ediyor.

İncelemekten son derece keyif aldığımız FlyingFingers hakkında sorularınızı ve yorumlarınızı bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.