Ana sayfa Yazılım Google 150 Dolarlık Fotoğraf Uygulamasını Ücretsiz Yaptı!

Google 150 Dolarlık Fotoğraf Uygulamasını Ücretsiz Yaptı!

PAYLAŞ

Uzun zamandır bir çok yenilik ile karşımıza çıkan Google 150 Dolarlık Fotoğraf Uygulamasını Ücretsiz Yaptı! Uygulama ve detayları haberimizde.

Google’ın bu zamana kadar bir çok hizmetini ve servisini gördük. Özellikle fotoğrafçılık anlamında kullanıcılarına üstün özellikli yazılım deneyimi sunmak isteyen Google, “Nik Collection” isimli yazılımı ilk olarak 499 dolarlık fiyat etiketiyle kullanıcıların karşısına çıktı. Her ne kadar bir çok kullanıcı bu yazılımı edinmek istese de, fiyatından dolayı satın alamayan kişi sayısı da bir hayli fazlaydı.

Google bu fiyat yüksek diyen kullanıcılarını dinledi, yaklaşık 150 dolara satışa tekrardan sundu. Son olarak 150 dolarlık fiyatıyla karşımıza çıkan bu yazılım, Google’ın aldığı karar ile artık ücretsiz bir şekilde indirilebilecek. Her ne kadar fotoğrafçılık için önemli bir yazılım desek de, internet de ya da sağda solda pek duymamış olabilirsiniz. Ancak bu yazılım ile beraber fotoğraf çekmeye ve düzenlemeye meraklı kullanıcılar, tatminkar özelliklerle programı kullanabiliyordu. Bilgisayarların yanı sıra, mobil’de de Snapseed adıyla fotoğrafçılığa meraklı kullanıcıların kullandığı bir yazılım vardı.

Nik Collection, Snapseed’i satın aldı ve daha sonrasında da Google bünyesinde hizmet vermeye başladı. Google’ın bünyesinde olan bir çok uygulamadan beklenti de haliyle büyük oluyordu ki uygulama gerçekten de beklentileri karşılayabiliyordu. Analog Efex Pro, Color Efex Pro, Silver Efex Pro, Viveza, HDR Efex Pro, Sharpener Pro, ve Dfine gibi plug-inlere yer verilen bu yazılım, artık tamamen ücretsiz bir şekilde indirilecek. Ayrıca yazılımda karşımıza çıkan bu plug-in’leri ekstradan Adobe Photoshop, Element ve Lightroom gibi programlar da kullanabiliyorsunuz.

Sizde fotoğrafçılık açısından gerçekten yararlı Nik Collection uygulamasını indirmek isterseniz buradaki bağlantıya tıklayarak indirebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.