Ana sayfa Android Google, Akıllı Telefonunuzu Seçiyor!

Google, Akıllı Telefonunuzu Seçiyor!

PAYLAŞ

Google, son tanıttığı servisi ile zevklerinize ve alışkanlıklarınıza uygun olarak size en uygun akıllı telefonu öngörüyor. Ziyaretçilerden sık kullanılan uygulamalara ve hizmetlere göre üç adet sebep seçmesini istiyor. Örnek olarak: ‘Mesajlaşma, Sosyal Medya, Oyun vb… Buna benzer alışkanlıklarınızın günde kaçar saat sizi meşgul ettiğini de sormayı ihmal etmiyor. Verdiğiniz bu parametrelere göre size uygun en iyi Android telefonları karşınıza getiriyor.

Karar verme konusunda zorluklarla karşılaşan Android kullanıcıları için tasarlanmış güzel bir servis. Mantık olarak da güzel. Android’in geniş segmentini daraltan, öne çıkan cihazları son kullanıcı karşısına çıkaran yararlı bir servis olmuş. Ama öte yandan teknoloji ile iç içe olan insanoğlunun böyle bir şeye ihtiyacı olup olmadığı merak konusu. Bizden 2 nesil büyüklerimizin dahi ellerinde tabletleri eksik olmuyor.

Müzik, mesajlaşma ve konuşma parametrelerini seçtim. Bunları belkide günde en az bir saat yapıyorumdur. Detay olarak müzik dinlemeyi 2 saatten fazla olarak belirttim ve radyo uygulamalarını da sıklıkla kullandığımı girdim. Karşıma HTC M8 ve M9 modelleri çıktı. Siz de şu linke tıklayarak size uygun parametreleri girerek hangi cihazları size tavsiye ettiğini bizlerle paylaşabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.