Ana sayfa Soru - Cevap Google Drive Nedir?

Google Drive Nedir?

PAYLAŞ

Google Drive, 15 GB’a kadar ücretsiz olarak depolama hizmeti veren online bulut depolama servisidir. Google Drive sayesinde Dökümanlarınızı, Sunumlarınızı, Resimlerinizi, Belgelerinizi ve daha birçok şeyi depo edebilir, Google Drive’da saklayabilirsiniz. Bunun yanı sıra Google Drive’da barındırdığınız dosyalarınıza, resimlerinize, dökümanlarınıza akıllı telefonlardan, tabletlerden ve bilgisayarlardan rahatlıkla ulaşabilir, yönetebilirsiniz.

Google Drive Nasıl Kullanılır?

Google Drive’ı kullanmak oldukça basit. Akıllı telefonunuza kurun, tabletinize kurun veya kullanmakta olduğunuz bilgisayarınıza kurun. Daha sonra size sunulmuş seçenekler arasından ister resimlerinizi yükleyin, ister e-tablo oluşturun, ister yeni bir döküman veya sunu sayfası açın, düzenleyin, yönetin!

google-drive-sablon

Google Drive Ücretli Mi Ücretsiz Mi?

Google Drive’ın 15 GB’a kadar ücretsiz olduğunu belirtmiştik. Ancak ‘Bu bana yetmez’ diyenler için Google Drive 30 TB’a kadar yükseltme imkanı veriyor. Fiyatlandırma tablosuna gelin, gözatalım.

  • 100GB depolama alanı, aylık 1.99 Dolar,
  • 1TB depolama alanı, aylık 9.99 Dolar,
  • 10TB depolama alanı aylık, 99.99 Dolar,
  • 20TB depolama alanı aylık, 199.99 Dolar,
  • 30TB depolama alanı aylık, 299.99 Dolar.

Yukarıda listelenen fiyatlara, yaşadığınız ülkede geçerli olan vergi ya da ücretler dahil değildir. Yukarıda listelenen fiyatlara ek olarak vergi veya başka ücretler ödemeniz gerekebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.