Ana sayfa Apple Google Duo Nedir? Nasıl Kullanılır?

Google Duo Nedir? Nasıl Kullanılır?

PAYLAŞ
Google Duo Nedir? Nasıl Kullanılır?

Yeni uygulama Google Duo Artık resmi olarak Türkiye de kullanıma sunuldu. Google Duo Nedir? Nasıl Kullanılır? sorularının cevabı haberimizde.

Google geçtiğimiz günlerde görüntülü görüşme için tasarladıkları yeni uygulama Google Duo’yu karşımıza çıkarmış ve uygulama dünyanın farklı bölgelerinde kullanıma sunulmuştu. Apple’ın popüler görüntülü görüşme uygulaması FaceTime’a rakip olmak isteyen Google, uygulama arayüzünde büyük yenilikler yaptı.

Google Duo Artık Türkiye de resmi olarak kullanıcıların beğenisine sunuldu. Özellikle de Android işletim sistemi kullananlar için oldukça yararlı olacak olan bu uygulama, FaceTime’ı fazlasıyla andırıyor. FaceTime’a benzerliğinin yanı sıra uygulama aynı zamanda farklı platformlarda yer aldığından dolayı bir çok avantajı da yer alıyor.

Google Duo Nedir?

Google Duo, Google tarafından 2016 yılında kullanıma sunulmuş olan görüntülü görüşme uygulamasıdır. Uygulama Android ve iOS platformu için yayınlandı. Kolay arayüzü ve basit yapısıyla Google Duo, yılın en iyi uygulamaları arasında yer alabilir.

Daha öncesinde Google’ın bir çok uygulaması karşımıza çıkmış ve bir çoğu da başarıyı yakalamıştı. Duo uygulaması hakkında yapılan yorumlara bakılırsa uygulama eğer geliştirilirse en çok kullanılan görüntülü görüşme uygulaması olabilir.

Google Duo Nasıl Kullanılır?

Google Duo’yu kullanmak oldukça basit. Uygulama içerisinde arkadaşlarınızla görüntülü görüşebileceğiniz butonlar ve seçenekler bulunuyor. Arkadaşlarınızı görmek için rehberinizdeki kişileri görebilmesi adına uygulamaya izin verin. Daha sonrasında arkadaşlarınız ile görüntülü görüşmeler yapabilirsiniz. Uygulamanın çalışma mantığı oldukça basit olduğu için, indirme sayısı da bu doğrultuda zamanla artacaktır.

Android, iOS cihazlar için Türkiyede de aktif olan uygulama FaceTime’a rakip oldu. Ancak başarı yakalayabilecek mi? Google’ın istediği indirme rakamlarına ulaşabilecek mi bu soruların cevaplarını ilerleyen zamanlarda alacağız. Google Duo’yu indirmek isterseniz aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz ;

Google Duo iOS için indirmek isterseniz buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.
Google Duo Android uygulaması için buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.