Ana sayfa İnternet Google Earth Pro Ücretsiz Oldu!

Google Earth Pro Ücretsiz Oldu!

PAYLAŞ

Google’ın 399 dolarlık yazılımı Google Earth Pro ücretsiz oldu. Peki Google Earth Pro lisansı ücretsiz şekilde nasıl alınır? Google Earth Pro’nun farkları ve avantajları nedir? Ücretsiz olarak Google Earth Pro’ya sahip olmak istiyorsanız detaylar haberimizde.

Google’ın en bilinen servislerinden bir tanesi olan Google Earth’ün ücretli versiyonu Google Earth Pro artık ücretsiz olarak indirilebiliyor. Google Earth Pro lisans kodunuzla erişebildiğiniz servis şimdiye kadar yıllık 399 dolardan satılıyordu. Google Earth Pro ile çok daha yüksek çözünürlüklü sanal gezinim yapabilirsiniz. Ayrıca dünyanın istediğiniz bölgesinin yüksek çözünürlüklü çıktısını alabilirsiniz. Google Earth Pro sürümünde, ücretsiz sürümden farklı olarak daha detaylı katmanlar (trafik gibi) bulunuyor. Ayrıca 3 boyutlu yapıları çok daha detaylı inceleme ve görüntüleme şansı sunuyor.

Peki Google Earth Pro’yu ücretsiz şekilde kullanmak için ne yapmak gerekiyor? Google Earth Pro lisans kodunu almak için buradaki formu doldurmanız gerekiyor. Formu doldururken girdiğiniz e-posta adresinize Google Earth Pro lisans kodunuz ücretsiz olarak gelecektir. Ardından Google Eart Pro sürümünü buradaki bağlantıdan indirip kurabilirsiniz. Kurulumda e-posta adresinize gelen lisans kodunu girerek, Google Earth Pro sürümünü kullanmaya başlayabilirsiniz.

google-earth-pro-ucretsiz-oldu-2

Servisin ücretsiz olmasının önemli sebepleri var. Eğitim, tarım ve güneş enerjisinden elektrik üreten organizasyonların işine oldukça yarayan olan Google Earth Pro sürümünü artık herkes ücretsiz olarak indirebilecek.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.