Ana sayfa Giyilebilir Teknolojiler Google Glass 2. Jenerasyon Geliyor

Google Glass 2. Jenerasyon Geliyor

PAYLAŞ

Google’ın giyilebilir gözlüğü Google Glass’ın 2. versiyonu geliyor. Google Glass 2’nin özellikleri ve yeniliklerini haberimizde bulabilirsiniz. Google Glass 2. jenerasyonda nasıl farklılıklar olacak ve Google Glass 2’nin fiyatına dair ilk ipuçları haberimizde.

Google’ın büyük ilgi çeken giyilebilir gözlüğü Google Glass güncelleniyor. Ünlü İtalyan gözlük tasarımcısı Luxottica’nın CEO’su Massimo Vian, dün sabah Google Glass hakkında konuştu. Google’ın Glass isimli gözlüğünün yapımındaki üreticilerden bir tanesi olan firmanın CEO’su Google Glass 2 üzerinde çalıştıklarını doğruladı ve Google Glass 2 hakkında bazı ipuçları verdi.

google-glass-2-ozellikleri

Google Glass 2, ilk jenerasyona göre daha iyi bir ekran ve daha uzun pil ömrüne sahip olarak. Kullanıcıların en büyük iki şikayeti üzerinde iyileştirmeye gidileceğini söyleyen yetkili, aynı zamanda daha fazla sayıda bağlantı seçeneği ekleneceğine dair bazı bilgiler verdi. Fakat en önemli bilgi fiyatla ilgili. Google Glass, 1500 Dolara satılmıştı. Firma yetkilisinin söylediklerine göre Google Glass 2, 1500 Dolardan daha ucuza satılacak. Burada habere bir katkı yapmak gerekirse, bize göre Google Glass 2’nin kamerası da iyileştirilecektir. İlk modelde yer alan 720p kameranın 1080p olarak güncelleneceğini düşünüyorum.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.