Ana sayfa İlginç Ürünler Google Home Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu!

Google Home Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu!

PAYLAŞ
Google Home Özellikleri ve Fiyatı

Google’ın Wireless hoparlörü tanıtıldı. Etkinliğinin dikkat çekenlerinden Google Home Özellikleri ve Fiyatı hakkında tüm detaylar haberimizde.

Google Home 7 farklı renk seçeneği ile beraber karşımıza çıkacak. Bir çok cihazla uyumlu çalışacak olan cihaz Müzik platformlarının desteği ile müzik konusunda oldukça iddialı. Hem hoparlör, hem de akıllı asistan uyumlu olan bu cihaz Wireless hoparlör arasında en akıllısı diyebiliriz. Anlatımı yapılan cihazın özellikleri de dikkat çekici.

Google Home, Google asistanın sayesinde daha da akıllı bir hale gelebiliyor. Asistana söylediğiniz komutlar wireless hoparlörden cevaplanabiliyor. Cihazı evinizde sık kullandığınız bir yere koymanız yeterli.

Google Home Özellikleri ve Fiyatı Belli Oldu!

Google Home’un mikrofonu aracılığıyla bir çok işlemi hızlı bir şekilde yaptırabiliyorsunuz. Mikrofonu oldukça hassas olduğu için sesiniz uzaktan bile gelse söylediklerinizi anlayabiliyor. Google Home fiyatı 129 dolar olarak belirlenmiş. Satın aldığınız da Youtube Red 6 aylık zaman zarfında ücretsiz olacak.

Google Home tam anlamıyla evinizi akıllı bir eve dönüştürmeye yarıyor diyebiliriz. Ancak bunun için evinize ciddi yatırımlar yapmanız gerekiyor. Her ne kadar Google reklamlarında ışıkları kapat dediğinde ışıklar kapansa da bunun için de ekstra maaliyet olduğunu unutmayın. Google Home kasım ayı içerisinde satışa sunulacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.