Ana sayfa İnternet Google Kibar Anneanneye Cevap Verdi!

Google Kibar Anneanneye Cevap Verdi!

PAYLAŞ
Google Kibar Anneanneye Cevap Verdi

Sosyal medya da en çok konuşulan konulardan birisi de  Google’da arama yapan Anneanneydi. Google Kibar Anneanneye Cevap Verdi!

Geçtiğimiz günlerde sizlere 86 yaşındaki bir Anneanne’nin, Google aramasını paylaşmıştık. Olayı hatırlamadıysanız şuradaki haberimizde detaylarına ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda kısaca olaydan bahsetmek gerekirse olay şu şekilde gerçekleşti: Twitter’da Ben John isimli bir kullanıcı 86 yaşındaki Anneanne’sinin Google’da yaptığı aramayı paylaşmış, arama sonucu kısa zaman içerisinde sosyal medya da gündeme oturmuştu.

Aramanın detaylarına bakacak olursak Google tarafından arama yapan yaşlı Anneanne hatırlamadığı roma ramanlarının karşılığının ne olduğunu öğrenmek istiyordu. Bu yüzden de Google’da yaptığı aramanın başına Lütfen ve sonunada teşekkürler yazdığı için en kibar Google kullanıcısı olarak sosyal medya da yayıldı. Daha sonrasında 86 yaşındaki Google kullanıcısına, cevap gecikmedi. Sosyal medyanın gündeminde olan Anneanneye cevap geldi. Google Kibar Anneanneye Cevap Verdi!

Google Kibar Anneanneye Cevap Verdi!

Twitter’da büyük annesinin aramasını paylaşan Ben John kısa zaman içerisinde sosyal medyanın gündemine oturdu. Daha sonrasında ise Google kibar Anneanneye resmi twitter hesabından şu şekilde teşekkür dileklerini iletti : Sevgili Ben’in büyükannesi, umarım iyisinizdir. Dünya da yapılan milyarlarca aramadan sizin yaptığınız arama bizleri gülümsetti. Sorunuzun cevabına gelirsek : 1998. Biz Teşekkür ederiz!

Google Kibar Anneanneye Cevap Verdi!

May Ashworth isimli 86 yaşındaki kibar Google kullanıcısı Anneannenin, her aramasının sonuna Lütfen ve teşekkürler! yazdığı da daha sonrasında ortaya çıktı. BBC tarafından büyükannesinin kibarlığı hakkında soru yöneltilen Ben John, büyükannem karşısında birisinin olduğunu sanıyor. Bu yüzden de her aramasının sonuna teşekkür ederim ifadesini ekliyor dedi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.