Ana sayfa İnternet Google Maps Canlı Bomba Haritası Yayınladı!

Google Maps Canlı Bomba Haritası Yayınladı!

PAYLAŞ

Google’ın popüler servisleri arasında yer alan Google Maps Canlı Bomba Haritası Yayınladı! Harita da gerçekleştirilen canlı bomba saldırılarını görebilmek mümkün.

Bu zamana kadar farklı yenilikleriyle karşımıza çıkan Google, son zamanlarda yine farklı bir özelliği ile karşımıza çıktı. Daha öncesinde Google aramalarında hayvan seslerini duyabileceğimizi duyuran Google, şimdi de Google Maps üzerinden Canlı Bomba saldırılarını duyuruyor. Son günlerde ülkemizde yaşanan canlı bomba saldırıları sonrasında Google, harita hizmeti Google Maps üzerinden son 20 yılda ülkemizde gerçekleştirilen canlı bomba saldırılarının haritasını yayınladı

Yayınlanan harita , son 20 yıl boyunca tüm Türkiye de gerçekleşen canlı bomba saldırılarını kronolojik bir şekilde veriyor. Google maps üzerinden saldırılara dair detaylara ulaşmakta mümkün. Saldırının hangi tarihte, hangi saatte, kim tarafından yapıldığına aynı zamanda ölü sayısı ve yaralı sayısına da kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Tüm bunların yanı sıra, saldırıyı düzenleyenin yapılanmasının da yer aldığı Google Maps Canlı Bomba Haritası, insanlara bilgi vermeyi ve bunun yanı sıra nerelerde ne zaman canlı bomba patlatıldığını bildiriyor. Google’ın harita servisi Google Maps tarafından oluşturulan Canlı bomba haritasına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Harita da yer alan sarı işaretler, yakın geçmişi gösterirken, kırmızı ile gösterilenler ise kısa zaman önce gerçekleştirilen canlı bomba saldırılarını gösterirken siyah ile gösterilenler ise uzun bir zaman önce gerçekleştirildiğini bildiriyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.