Ana sayfa Akıllı Telefon Google Nexus 5’in duygusal reklamı

Google Nexus 5’in duygusal reklamı

PAYLAŞ

Android işletim sistemli akıllı telefonlar söz konusu olduğunda akla ilk geren cihazlar Nexus serisidir. Google’ın diğer üreticilerle anlaşmalı olarak ürettirdiği ve satış fiyatını sübvanse ettiği Nexus cihazların en yenisi olan Nexus 5, kısa bir süre önce duyurulmuştu. Üst segmentte yer alan Nexus 5’in teknik özellikleri çoğu kullanıcının dikkatini çekmekte. Cihazın tanıtımı için Google tarafından hazırlanan ilk reklam filmi de yayınlandı. Ancak bu reklam filmi oldukça duygusal!

Android’in sesli komut sistemi Google Now ile başlayan reklam filminde “düğün fotoğrafları” gösteriliyor. Duygusal olarak insanları etkilemeye meyilli olan bu reklam filminde Nexus 5’in kamera özelliklerine dikkat çekilmiş. Diğer yandan reklam filminin sonunda Nexus 5’in satın alma linkine de yer verilmiş.

Android 4.4 KitKat sürümünün yüklü olarak geldiğin Nexus 5, 4,95 inç ekrana, dört çekirdekli 2.3 GHz hızında Snapdragon 800 işlemciye ve 2GB sistem belleğine sahip. Son olarak Nexus 5’in satış fiyatının 349 $ olduğunu belirtelim. İyi seyirler…

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.